Ogłoszenia rok 2017
Vecoux in the north east of France

We are a bilingual French-English Montessori School looking for a English speaker montessori teacher/assistant interested to support our teaching team. Our small, family-friendly school is situated in the beautiful village of Vecoux in the north east of france.

The ideal candidate will :
- speak english
- Have had experience working with young children and be trained as a Montessori assistant
- Be a team player and motivated to contribute to creating a warm and loving learning environment
- Have strong communication skills (parents, partners, team,...)

If you are interested, please send your CV to ecole.montessori.vosges@gmail.com
French school holidays / Part-time opportunity /

For more information : mail or www.ecoleducolibri.wixsite.com/montessori

Niepubliczne Przedszkole Montessori w Mierzynie poszukuje wychowawcy i nauczyciela

W związku z powiększeniem Niepublicznego Przedszkola Montessori w Mierzynie poszukujemy wychowawcy grupy przedszkolnej lub żłobkowej oraz nauczyciela wychowania przedszkolnego lub nauczyciela żłobka. Wymagania: wykształcenie z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej-przedszkolnej, kurs z metody Montessori ukończony lub w trakcie, wysoka kultura osobista, wysokie zdolności interpersonalne, szacunek, cierpliwość i wyrozumiałość, ponadto pracowitość, otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia w pracy z dziećmi. Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy zaangażowania i pozytywnej energii.

Oferujemy: umowę o pracę, posiłki, ubezpieczenie, możliwość rozwoju zawodowego, przyjazną atmosferę w miłym naturalnym otoczeniu, wysokie wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem + list motywacyjny na adres: biuro@szczecinmontessori.pl, w tytule wychowawca /nauczyciel. Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

 

Centrum Edukacji Montessori w Bydgoszczy poszukuje nauczycieli do żłobka, przedszkola i szkoły podstawowej

Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do kreatywnej kadry już dziś lub w przyszłości, zapraszamy do rekrutacji. Czekamy na osoby pełne pasji do pracy z dziećmi, poszukujące pomysłów i chcące się rozwijać. Jeśli uważasz, że poszanowanie godności dziecka, a jednocześnie jasne zasady funcjonowania powinny być priorytetowe w relacji z dzieckiem, dobrze trafiłeś! Chcielibyśmy się z Tobą spotkać i porozmawiać, chcielibyśmy, abyś przyszedł i zobaczył, jak działamy. Jesteśmy prężnie rozwijającą się placówką i bezustannie poszukujemy osób bliskich naszym montessoriańskim poglądom o pracy. Oferta tyczy się zarówno pracy w przedszkolu i żłobku, jak i w szkole podstawowej, w Bydgoszczy i w Niemczu. W przyszłym roku szkolnym współtworzymy etap IV-VI, a więc poszukujemy nauczycieli przedmiotowych.

Zadzwoń już dziś, tel. 502 282 312.

Data dodania ogłoszenia: 6.11.2017

Nie zmarnuj etapu przedszkolnego swojego dziecka Przedszkolanka z uzdolnieniami artystycznymi podejmie od zaraz pracę

Przedszkolanka z uzdolnieniami artystycznymi (śpiew, taniec, gra na instrumentach, nauka czytania metodą Montessori, zajęcia muzyczno-plastyczne), entuzjastka edukacji ucząca dzieci z sercem, wiedzą i mądrością życiową, z doświadczeniami z kilku przedszkoli, żłobków, sierocińca za granicą i zajęć indywidualnych - oraz wnioskami, z których atutów danych miejsc warto brać przykład - podejmie od zaraz pracę z grupą, poprowadzi zajęcia indywidualne bądź 2-3-osobowe. Proponuję ćwiczenia rozwijające myślenie, etykę, empatię, kreatywność, pamięć oraz nawiązywanie pozytywnych relacji z rówieśnikami. Kluczowe są rozmowy z dzieckiem. Niewykluczone, że etap przedszkolny jest fundamentem całego procesu edukacyjnego, ponieważ mózg dziecka ma największe, ogromne możliwości właśnie do 5. roku życia i umiejętnie zorganizowany czas nauki przez zabawę i radość będzie procentował  nawet przez całe życie. Warto zatrudniać już w przedszkolach osoby najmądrzejsze, z kilkoma fakultetami, interdyscyplinarne, solidne i świadome swojej roli. Wiele talentów prawdziwy nauczyciel może rozpoznać już na tym etapie!

Sylwia Praśniewska

tel. 576 892 074

syl.prasniewska[małpa]gmail.com

Zobacz CV

Data dodania ogłoszenia: 06.11.2017

Przedszkole Integracyjne „Iskierka” poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Iskierka” w Warszawie przyjmie do pracy nauczyciela wychowania przedszkolnego. Osoba aplikująca powinna posiadać kwalifikacje przynajmniej na poziomie licencjatu, mile widziana jest znajomość praktyczna metody Marii Montessori.

Oferujemy pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv na adres: iskierka-dyrekcja@ognik.edu.pl

Nauczyciele Poznań

Nauczyciel edukacji przedszkolnej Dobra

Niepubliczne Integracyjne Przedszkole Montessori im. Świętej Rodziny w Dobrej zatrudni nauczyciela edukacji przedszkolnej. Mile widziany ukończony lub rozpoczęty Kurs Montessori oraz doświadczenie w pracy w placówce Montessori. 
  
Adres : 
Niepubliczne Integracyjne Przedszkole Montessori im. Świętej Rodziny w Dobrej 
Dobra 361 a 
34-642 Dobra 
woj. małopolskie 
powiat limanowski 
tel kontaktowy : 608683227

 

Przedszkole Sopot

Sopockie Przedszkole Niepubliczne „Montessori” , Sopot, ul. Tatrzańska 19 poszukuje nauczyciela edukacji przedszkolnej. Mile widziany ukończony lub rozpoczęty Kurs Montessori oraz doświadczenie w pracy w placówce Montessori. 


Kontakt: ju@montessori.sopot.pl, tel. 515 2561 07 

Szkoła Wieliczka

Szkoła Podstawowa w Wieliczce poszukuje kreatywnego i otwartego nauczyciela języka angielskiego do pracy z dziećmi w klasach 1-6. Mile widziane doświadczenie w nauczaniu w systemie Montessori. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres magdagrodzka@wieliczkamontessori.pl

Przedszkole Wieliczka

Przedszkole Montessori w Wieliczce poszukuje nauczyciela oraz asystenta nauczyciela z wykształceniem pedagogicznym. Mile widziana także znajomość angielskiego oraz doświadczenie pracy metodą Montessori. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres magdagrodzka@wieliczkamontessori.pl

Niepubliczne "Przedszkole Montessori" w Mierzynie poszukuje nauczycieli wychowania przedszkolnego

W związku z rozwojem Niepublicznego Przedszkola Montessori w Mierzynie poszukujemy nauczycieli wychowania przedszkolnego.

Wymagania: wykształcenie pedagogiczne, wysoka kultura osobista, wysokie zdolności interpersonalne, szacunek, cierpliwość i wyrozumiałość, ponadto pracowitość, otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia w pracy z dziećmi. Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy zaangażowania i pozytywnej energii.

Mile widziany nauczyciel z doświadczeniem w Montessori.

Oferujemy: umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego, przyjazną atmosferę w miłym naturalnym otoczeniu, wysokie wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem + list motywacyjny na adres: biuro@szczecinmontessori.pl, w tytule Praca nauczyciel. Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Przedszkole Montessori „Odkrywcy Świata” w Krakowie zatrudni nauczyciela

Przedszkole Montessori „Odkrywcy Świata” w Krakowie zatrudni nauczyciela. Poszukujemy osób posiadających wykształcenie w nurcie pedagogiki Montessori (mile widziany kurs PIM) oraz dyplomem pedagogiki przedszkolnej.

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i pasjonuje Cię praca z dziećmi skontaktuj się z nami wysyłając swoje CV na adres: odkrywcyswiata@gmail.com lub dzwoniąc pod numer 512 378 987 - Aneta Piwowarczyk

 

Nauczyciele przedszkolni Warszawa

Sieć niepublicznych przedszkoli AMK House of Montessori poszukuje nauczycieli wychowania przedszkolnego do placówek w Wilanowie, Śródmieściu i Woli.
 
Zapraszamy osoby, które:

 • Ukończyły studia z zakresu pedagogiki przedszkolnej,
 • Ukończyły kurs Montessori lub są otwarte na szkolenia w tym zakresie,
 • Otwarte na alternatywne metody pracy z dzieckiem,
 • Odpowiedzialne i kreatywne,
 • Empatyczne i uśmiechnięte.

 
Oferujemy:

 • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
 • Możliwość indywidualnego rozwoju,
 • Wsparcie merytoryczne w zakresie pedagogiki Montessori,
 • Wspieramy realizację autorskich projektów,
 • Pracę w grupach liczących poniżej 20 osób,
 • Pracę w środowisku dwujęzycznym,

 
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: inflancka@alamakota.edu.pl

 

Nauczyciel edukacji przedszkolnej

Niepubliczne Przedszkole Montessori w Wołominie poszukuje nauczyciela edukacji przedszkolnej. 
Oferujemy stabilne zatrudnienie w placówce o ugruntowanej pozycji, atrakcyjne warunki współpracy, wsparcie dyrektora pedagogicznego. 
Poszukujemy odpowiedzialnego i kreatywnego nauczyciela do współprowadzenia grupy. 
Prosimy o przesyłanie CV na adres polnau@montessori.pl 
www.pedagogikamontessori.pl 

 

Little Giants-Mali Giganci w Pszczynie

Little Giants-Mali Giganci w Pszczynie zaprasza nauczycieli Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Tworzymy w naszej placówce nową grupę.

Jeśli jesteś:
- nauczycielką przedszkolną (wykształcenie pedagogiczne przedszkolne)
- pasjonatką Montessori (wykształconą na jednym z dużych kursów montessoriańskich lub gotową podjąć naukę)
- zwolenniczką niedyrektywnego podejścia do dzieci
- otwarta na dzieci i rozpoznawanie ich potrzeb
-wyróżniasz się wysoką kulturą osobistą
- rzetelna, umiesz planować pracę 
- umiejętnie posługujesz się j. angielskim
- i masz chęć rozwijać się nieustannie
to właśnie Ciebie zapraszamy do naszego zespołu.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- przyjazne otoczenie
- możliwość realizacji własnych pomysłów
- wsparcie merytoryczne doświadczonego dyrektora pedagogicznego

Kilka słów o sobie oraz CV prosimy przesyłać na adres: przedszkole.pszczyna@maligiganci.eu koniecznie ze słowem "praca" w temacie wiadomości.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 

Szkoła i przedszkole w Pobiedziskach przyjmie nauczyciela z dyplomem Montessori

Szkoła i Przedszkole Montessori w Pobiedziskach (tylko 20 kilometrów od Poznania) przyjmie nauczyciela z dyplomem Montessori, z doświadczeniem w pracy w pełni przygotowanym otoczeniu Montessori dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Szukamy montessoriańskiego lidera do sześciu klas Montessori. Oferujemy możliwość mieszkania lub korzystania z samochodu służbowego.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: dyrektor[małpa]naszeprzedszkole.com.pl

Data dodania ogłoszenia: 12.09.2017

Nauczyciel j. angielskiego Wieliczka

Szkoła podstawowa, Wieliczka Montessori School, poszukuje wspaniałego nauczyciela języka angielskiego do małych grup w godzinach od 13:30 do 15, pięć razy w tygodniu. Z możliwością rozszerzenia oferty również i do godzin porannych.
Kontakt: magdagrodzka@wieliczkamontessori.pl lub 604 892 649

Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej

DG&JG Sp. z o.o.
Pszczyna
 
Little Giants-Mali Giganci w Pszczynie zaprasza nauczycieli Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Tworzymy w naszej placówce nową grupę. 

Jeśli jesteś:
- nauczycielką przedszkolną (wykształcenie pedagogiczne przedszkolne)
- pasjonatką Montessori (wykształconą na jednym z dużych kursów montessoriańskich lub gotową podjąć naukę)
- zwolenniczką niedyrektywnego podejścia do dzieci
- otwarta na dzieci i rozpoznawanie ich potrzeb
-wyróżniasz się wysoką kulturą osobistą
- rzetelna, umiesz planować pracę 
- umiejętnie posługujesz się j. angielskim
- i masz chęć rozwijać się nieustannie
to właśnie Ciebie zapraszamy do naszego zespołu.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- przyjazne otoczenie
- możliwość realizacji własnych pomysłów
- wsparcie merytoryczne doświadczonego dyrektora pedagogicznego

Kilka słów o sobie oraz CV prosimy przesyłać na adres: zlobek.pszczyna@maligiganci.eu koniecznie ze słowem "praca" w temacie wiadomości.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Przedszkole Montessori Koniczynka na Gocławiu w Warszawie poszukuje asystenta nauczyciela

Przedszkole Montessori Koniczynka na Goclawiu w Warszawie szuka asystenta nauczyciela.
Dla osób bezrobotnych oferujemy dofinansowanie do kursu z pedagogiki Marii Montessori .

CV prosimy kierować na adres: przedszkole.koniczynka@gmail.com

Niepubliczne Przedszkole Montessori House w Warszawie-Wesołej poszukuje nauczyciela edukacji przedszkolnej/wczesnoszkolnej

Niepubliczne Przedszkole Montessori House w Warszawie-Wesołej poszukuje nauczyciela edukacji przedszkolnej/wczesnoszkolnej do pracy w grupie w charakterze wychowawcy.

Oferujemy:

 • pełny etat,
 • umowa o pracę (lub inna dogodna forma),
 • termin rozpoczęcia: 21 sierpnia (najpóźniej 1 września).

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres e-mail: montessori.wesola[małpa]gmail.com lub kontakt telefoniczny pod numerem: 503 11 22 73

Data publikacji ogłoszenia: 10.08.2017

Przedszkole Montessori Stepping Stones w Warszawie-Powsinie poszukuje asystenta nauczyciela do grupy 2,5-6 lat

Nowo otwarte anglojęzyczne przedszkole Montessori Stepping Stones w Warszawie-Powsinie poszukuje asystenta nauczyciela do grupy 2,5-6 lat. Mile widziane wykształcenie pedagogiczne. Język angielski  komunikatywny.

Proszę kierować CV na adres: office[małpa]montessoristeppingstones.pl lub telefon 728 939 582 w celu umówienia spotkania.

Data dodania ogłoszenia: 9.08.2017

Nauczyciel Warszawa

Maple Tree Montessori International Preschool zatrudni nauczyciela Montessori do pracy z dziećmi w wieku 3 - 6 lat.
Wymagane wykształcenie pedagogiczne i/lub dyplom ukończenia kursu nauczania metodą Montessori. 
Zapewniamy dzieciom domową atmosferę i szukamy osób z podobnym nastawieniem, aby dołączyły do naszej wspierającej rozwój dzieci społeczności. :) 
Oferujemy pracownikom dużo wsparcia i możliwości rozwoju. 
Proponujemy umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia. 
Komunikatywny angielski jest dla nas bardzo ważny. 
Prosimy o przysłanie CV, oraz o udostępnienie 2 referencji na życzenie na adres kasia.hs@mapletreemontessori.pl

Maple Tree Montessori International Preschool is looking for a Montessori teacher to work with children 3 - 6 years old. 
We require a pedagogical degree and/or a diploma certifying the completion of a Montessori method course. 
We pride ourselves in providing children with a home-away-from-home and seek like-minded people to join our team of loving & nurturing professionals. :) 
We provide teachers with great day-to-day support and opportunities for professional development. 
We offer a competitive salary depending on experience. 
A communicative level of English is essential. 
Please send your CV, and be able to provide 2 references upon request - kasia.hs@mapletreemontessori.pl

Publiczne Przedszkole Montessori w Łodzi

Publiczne Przedszkole Montessori w Łodzi zatrudni nauczyciela prowadzącego od września 2017.

Zakres obowiązków:

- rzetelna realizacja zadań związanych z powierzonym stanowiskiem oraz podstawowymi funkcjami przedszkola: dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, w tym zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa dzieciom w czasie zajęć organizowanych przez przedszkole,

- prowadzenie zajęć zgodnie z podstawą programową poprzez stworzenie i realizowanie programu wychowawczo- edukacyjnego zgodnie z założeniami pedagogiki Montessori.


Wymagania konieczne do podjęcia zatrudnienia:

- ukończone studia na kierunku pedagogika wieku dziecięcego/ pedagogika wczesnoszkolna  i przedszkolna lub zbieżne,
- przygotowanie pedagogiczne,
- ukończony kurs wprowadzający do metodologii Marii Montessori /kurs doskonalący: Pedagogika Marii Montessori w zakresie edukacji wieku dziecięcego,
- doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym.

Oferujemy:

- pracę w zespole dwuosobowym kierowanym przez nauczyciela prowadzącego przy współpracy z nauczycielem wspierającym,
- wynagrodzenie zasadnicze od 2700 zł do 5000 brutto, uzależnione od posiadanych kwalifikacji, wiedzy oraz stażu pracy,
- dodatki do wynagrodzenia,
- refundacja kosztów doskonalenia zawodowego,
- umowa  o pracę  w pełnym wymiarze godzin.

Oferty prosimy przesłać na adres e- mail:

biuro@przedszkolemontessori.info

Data dodania ogłoszenia: 26.07.2017

Tyskie Przedszkole Montessori

Poszukujemy osoby, która będzie chciała współtworzyć z nami pierwszą niepubliczną placówkę Montessori w Tychach. Oferujemy możliwość rozwoju dla każdego nauczyciela i pracę w wyjątkowej atmosferze. Strona naszej placówki: www.montessoritychy.pl. Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: kontakt@montessoritychy.pl.

Przedszkole Gniezno

Przedszkole Montessori z Gniezna poszukuje nauczyciela do pracy z dzieci w grupie wiekowej 3-6.Zapytania prosimy kierować na adres: info@etuptup.pl

Nowopowstała Szkoła Demokratyczna: Warszawa

Poszukuję nauczyciela klas 1-3 do nowatorskiej szkoły podstawowej opartej na idei Szkoły Demokratycznej, związanej również z podejściem Montessori oraz NVC. Szkoła mocno się rozwija, zapewnia pełne rozwoju, inspiracji, dobre warunki pracy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt bezpośredni mój mail: malgorzata.orlowska@formanway.pl

Przedszkole Warszawa Gocław

Przedszkole Montessori Koniczynka ( Warszawa- Gocław) zatrudni samodzielnego nauczyciela montessori do kameralnej grupy dzieci w wieku 3-6 lat. Praca w godzinach 8.30- 15.00 . CV prosimy kierować na adres przedszkole.koniczynka@gmail.com 

Centrum Edukacji Montessori Wawer poszukuje nauczyciela do klasy Toddlers i Infant

Centrum Edukacji Montessori Wawer w związku z rozwojem i otwarciem nowego oddziału poszukuje kandydata(tki) na nauczyciela do klasy Toddlers i Infant. 

Oferujemy: 
 • Pracę z doświadczonymi pedagogami i trenerami Montessori,
 • Pracę w zgranym, stabilnym i doświadczonym zespole młodych, zaangażowanych osób, 
 • Pełny etat, praca od 28 sierpnia 2017 r. 
 • Rozwój zawodowy, szkolenia i warsztaty wewnętrzne,
 • Pracę w oddziale anglojęzycznym, 
 • Bardzo dobre warunki wynagrodzenia,
 • Lokalizacja: Wawer.
Oczekujemy:
 • Wykształcenia kierunkowego: edukacja przedszkolna, opiekunka dziecięca lub pielęgniarka, 
 • Dyplomu w zakresie wczesnej edukacji Montessori 0-3, 
 • Biegłej znajomości języka angielskiego, 
Zapraszamy do składania CV: edukacja.montessori[małpa]gmail.com
Prosimy w tytule umieścić: Toddlers_Imie_nazwisko
 
Domowe przedszkole Montessori na granicy Warszawy i Jabłonnej poszukuje nauczycieli

Do naszej placówki poszukujemy nauczycieli Montessori (mogą być osoby w trakcie szkolenia) do grup:

 • 2-3-latków, tzw. toddlersów,
 • 3-6-latków, czyli przedszkolaków,
 • 6-12-latków, czyli edukacji wczesnoszkolnej.

Dodatkowym atutem będzie znajomość metody NVC.

Oferujemy pracę pozwalającą na samodzielność i własną inicjatywę. Praca na pełen etat od 9.00 do 17.00. Więcej o naszej placówce na www.bazamontessori.pl lub fb/bazamontessori

Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod nr tel. 507 38 69 78
 
Data publikacji ogłoszenia: 30.06.2017
Przedszkole Niepubliczne Dom Montessori poszukuje nauczyciela (Głogów, woj. dolnośląskie)

SADZENIE ROŚLIN, BRODZENIE W BŁOCIE, OBSERWOWANIE MRÓWEK, HODOWANIE ŚLIMAKÓW, ZBIERANIE ZIÓŁ DO ZIELNIKA - TO NASZE SPOSOBY NA POKAZYWANIE DZIECIOM ŚWIATA. A JAKIE SA TWOJE? 

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE DOM MONTESSORI POSZUKUJE NAUCZYCIELA: 

- z wykształceniem pedagogicznym 
- ze znajomością alternatywnych metod edukacji 
- otwartego na nowe wyzwania, wiedzę i doświadczenie 
- wsłuchującego się w potrzeby dzieci i podążającego za ich potrzebami 

- do edukacji dzieci w grupie mieszanej wiekowo (2,5 - 6 lat) 
- przygotowującego otoczenie sali i pomoce dydaktyczne 
- gotowego brać udział w szkoleniach i konferencjach. 

JEŚLI UWAŻASZ, ŻE SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, WYŚLIJ CV NA ADRES: PRZEDSZKOLEDOMMONTESSORI@GMAIL.COM 

Nadsyłanie zgłoszeń do 27.06.2017. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. 

Przedszkole Niepubliczne Dom Montessori 
ul. Długa 80 
67-200 Głogów

Nauczyciel w Przedszkolu "Fajne przedszkole" (Korzkiew)

Poszukiwany nauczyciel wychowania przedszkolnego do kameralnej, dwujęzycznej placówki  "Fajne przedszkole" ze znajomością języka angielskiego. Przedszkole znajduje się w Korzkwi, nr 72 (gmina Zielonki, 5 min od Krakowa).

Zainteresowanych proszę o kontakt po numerem telefonu: 601 227 356 lub email: ewciag@interia.pl

Nauczyciel w Przedszkolu Montessori Leśna Akademia (Poznań)

Leśna Akademia to nowe przedszkole Montessori połączone z leśnym programem. Mieści się w kompleksie Business Garden Poznań na poznańskim Marcelinie. Poszukujemy

 • wykwalifikowanego nauczyciela z uprawnieniami do prowadzenia zajęć metodą Montessori
 • pomocy nauczyciela ze znajomością metody Montessori

zainteresowanych przedszkolami leśnymi. Oferujemy możliwość pracy w nietuzinkowym zespole z pasją do wprowadzania zmian w edukacji. Jak również rozwoju osobistego przez szkolenia i nowe projekty.

Rozpoczęcie pracy w połowie sierpnia 2017 r.

Zgłoszenia pod adresem przedszkole@lesna-akademia.pl lub telefonicznie (zachęcamy do rozmowy!) tel. 693 633 962.

Katolickie Przedszkole Montessori Świętej Anny w Łodzi – poszukuje nauczyciela

Katolickie Przedszkole  Świętej Anny w Łodzi – poszukuje nauczyciela posiadającego wykształcenie pedagogiczne w zakresie edukacji przedszkolnej  oraz kwalifikacje  do poprowadzenia grupy metodą Montessori.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny:
przedszkoleanny@wp.pl, tel. 790-790-057

FITNESS DLA MAM NA URSYNOWIE ZE STREFĄ ZABAW DLA DZIECI POSZUKUJE NAUCZYCIELI/OPIEKUNÓW

Otwieramy w sierpniu 2017 pierwszą taką placówkę w Warszawie na Ursynowie (Kabaty). Lokalizacja blisko stacji metra, tuż obok przystanku autobusowego.
Będziemy oferować zajęcia fitness dla mam. Podczas gdy mamy będą ćwiczyły, my zaopiekujemy się ich pociechami. Klub będzie przystosowany dla dzieci w wieku 0-10 lat.
Poszukujemy do naszego Zespołu nauczycieli/opiekunów z doświadczeniem i wykształceniem z następujących obszarów (jedno z poniższych):
-pedagoga wczesnoszkolnego,
-pedagoga przedszkolnego lub
-pedagoga małego dziecka.
Mile widziany nauczyciel z ukończonym kursem montessoriańskim.
Osoby, które kochają pracę z dziećmi, osoby z pasją, osoby, które są chętne dzielić się wiedzą z naszymi podopiecznymi zapraszamy gorąco do współpracy.
Oferujemy solidne wynagrodzenie, pracę na etat lub na zlecenie (w zależności od preferencji osoby aplikującej). Możemy współpracować w pełnym wymiarze etatu, a pół etatu lub w systemie kilka godzin dziennie. Klub będzie otwarty 6 lub 7 dni w tygodniu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie drogą mailową CV na adres luizanie@wp.pl wraz z numerem telefonu kontaktowego. 

Nauczyciel w przedszkolu Warszawa

Lalilu, butikowe przedszkole anglojęzyczne w centrum Warszawy, poszukuje wykwalifikowanego nauczyciela z doświadczeniem w pracy w przedszkolu i biegłą znajomością języka angielskiego oraz pomocy nauczyciela.

Rozpoczęcie pracy w sierpniu lub wrześniu 2017 r.

Oferujemy pracę w zgranym, międzynarodowym zespole ludzi z szerokim i różnorodnym doświadczeniem, kontakt z native speakerami z UK i USA, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego (m.in.szkolenia z obszaru pedagogiki Montessori) i osobistego.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: przedszkole@lalilu.pl lub kontakt tel. 601 19 18 20

Poszukujemy nauczyciela do przedszkola w Warszawie (Ursynów)

Przedszkole Montessori Chatka na Ursynowie poszukuje nauczyciela lub asystenta nauczyciela do pracy w grupie przedszkolnej Montessori. 
Zapewniamy profesjonalną pracę w dobrym i życzliwym Zespole:) 
Proszę o przesyłanie CV pod adres rekrutacja.do.przedszkola@gmail.com lub zgłoszenia pod numer telefonu: 500 118 462

Data aktualizacji ogłoszenia: 30.05.2017

 

WARSZAWA URSYNÓW PRZEDSZKOLE MONTESSORI "ARTYSTYCZNY KĄCIK"

W związku z rozbudową naszego przedszkola poszukujemy nauczycieli i asystentów do naszego zespołu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu: praca2017@artystyczne.waw.pl

 

Nauczyciele Poznań

HARMONIA Prywatna Szkoła Podstawowa Montessori w Poznaniu otwiera kolejne oddziały, w związku z tym szukamy nauczycieli do klas 0-3 i 4-6.

Wymagania: doświadczenie w pracy z dziećmi, dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, empatia, szacunek i tolerancja, gotowość do pracy z dziećmi ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi. Praca od września 2017 r.

Mile widziany nauczyciel z doświadczeniem, bardzo dobrą znajomością języka obcego oraz ukończonym kursem montessoriańskim. 

Oferujemy: pracę w sympatycznej atmosferze; możliwość wyjazdów do Londynu, gdzie prowadzimy egzaminy dla naszych uczniów; zapewniamy szkolenia z pedagogiki Marii Montessorii

sekretariat@eduharmonia.pl

 

Renomowana dwujęzyczna szkoła Wieliczka Montessori School poszukuje nauczycieli

Renomowana dwujęzyczna szkoła Wieliczka Montessori School poszukuje nauczycieli na stanowiska:

 1. Nauczyciela nauczania zintegrowanego / nauczyciel języka angielskiego 1-3.
 2. Nauczyciela przyrody 4-6.
Renomowana dwujęzyczna szkoła Wieliczka Montessori School poszukuje Asystenta Dyrektora

Renomowana dwujęzyczna szkoła Wieliczka Montessori School poszukuje Asystenta Dyrektora.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę o kontakt:

mail: szkoła@wieliczkamontessori.pl, tel. 600563133.

Data dodania ogłoszenia: 10.05.2017

„Leśna Droga” - przedszkole leśne w Lasku Bielańskim w Warszawie

„Leśna Droga” - przedszkole leśne w Lasku Bielańskim w Warszawie - zaprasza nauczycieli przedszkolnych (kobiety i mężczyzn), którzy chcą pracować z dziećmi.

Anglojęzyczne przedszkole w Konstancinie

...prowadzone według zasad pedagogiki M. Montessori poszukuje nauczyciela / pomocy nauczyciela. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę o kontakt telefoniczny - 602430160

PRZEDSZKOLE MONTESSORI SZCZECINIE - MIERZYN poszukuje nauczyciela

Niepubliczne " Przedszkole Montessori " w Mierzynie poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego. 

Wymagania: wysoka kultura osobista, wysokie zdolności interpersonalne, szacunek, cierpliwość i wyrozumiałość, ponadto pracowitość, otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia w pracy z dziećmi. Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy zaangażowania i pozytywnej energii. 
Mile widziany nauczyciel z doświadczeniem w Montessori. 

Oferujemy: umowę o pracę, przeszkolenie do pracy, możliwość rozwoju zawodowego, przyjazną atmosferę w miłym naturalnym otoczeniu. 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem + list motywacyjny 
na adres: biuro@szczecinmontessori.pl
w tytule Praca. Odpowiemy tylko na wybrane oferty. 

Dwujęzyczne Przedszkole Montessori Elipsa poszukuje do zespołu nauczycieli

Dwujęzyczne Przedszkole Montessori Elipsa poszukuje do zespołu nauczycieli - osób z pasją do pracy z dziećmi przedszkolnymi. Mile widziana znajomość filozofii Montessori, dbałość o rozwój osobisty oraz umiejętność posługiwania się j. angielskim.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy biuro@przedszkolepiwna.pl lub tel. 668 11 77 89.

Data dodania ogłoszenia: 07.03.2017

Niepubliczne Przedszkole Montessori Mądre Główki poszukuje nauczyciela wspomagającego oraz nauczyciela z biegłym angielskim

Niepubliczne Przedszkole Montessori Mądre Główki poszukuje nauczyciela wspomagającego oraz nauczyciela z biegłym angielskim do współprowadzenia grupy. Szukamy ludzi z pasją, otwartych na rozwój w duchu montessoriańskim, dla których praca z dziećmi jest przyjemnością. Zatrudnimy osoby posiadające uprawnienia do pracy z dziećmi.

Oferujemy pracę w zgranym, doświadczonym zespole, w przedszkolu o ugruntowanej pozycji.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy na adres: dyrektor.przedszkola@madreglowki.pl lub o kontakt telefoniczny:
605 260 200.

Data dodania ogłoszenia: 03.03.2017

Świetlik Montessori (Warszawa - Gocław) zaprasza nauczycieli przedszkolnych

Świetlik Montessori (Warszawa - Gocław) zaprasza nauczycieli przedszkolnych
Tworzymy w naszym przedszkolu nową grupę. Jeśli jesteś:
- nauczycielką przedszkolną (wykształcenie pedagogiczne przedszkolne)
- pasjonatką Montessori (wykształconą na jednym z dużych kursów montessoriańskich lub gotową podjąć naukę)
- zwolenniczką niedyrektywnego podjeścia do dzieci
- otwarta na dzieci i rozpoznawanie ich potrzeb
- rzetelna, umiesz planować pracę 
- i masz chęć rozwijać się nieustannie
to właśnie Ciebie zapraszamy do naszego zespołu.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
- przyjazne otoczenie
- możliwość realizacji własnych pomysłów
- wspieranie rozwoju zawodowego
Kilka słów o sobie oraz CV prosimy przesyłać na adres swietlikmontessori@gmail.com koniecznie ze słowem "praca" w temacie wiadomości

 

Zatrudnimy nauczyciela Montessori w edukacji domowej - Gdynia

Zatrudnimy nauczyciela przedszkolnego lub szkolnego Montessori dla trzech dziewczynek (4, 7, 9 lat) w edukacji domowej. Bardzo korzystne warunki pracy: duży dom z ogrodem na skraju lasu, 20 min. od Centrum Gdyni i Sopotu; możliwość pokrywania kosztów dalszego kształcenia zawodowego również pod kątem języków obcych. Gdynia, anita.pelc07@wp.pl

Data dodania ogłoszenia: 21.02.2017

Przedszkole niepubliczne w Zgierzu kompletuje zespół

Nowo tworzone przedszkole niepubliczne o podwyższonym standardzie w Zgierzu kompletuje zespół ludzi z pasją i doświadczeniem do kreatywnej pracy z dziećmi.

Poszukiwani:

 • nauczyciele z wykształceniem wyższym kierunkowym, kursem (w trakcie realizacji lub chęcią jego podjęcia w najbliższym terminie) z zakresu pedagogiki Marii Montessori oraz z uprawnieniami do nauki angielskiego lub innego języka obcego,
 • nauczyciele po kursie za zakresu pedagogiki Marii Montessori ze znajomością języka angielskiego potwierdzoną certyfikatem.

Wymagania:

 • miłość i pasja w pracy z dziećmi :-) poparte doświadczeniem.

Zapewniamy twórczą i kreatywną pracę w nowoczesnej placówce, umowę o pracę, szkolenia i rozwój. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu, wyślij CV oraz kilka zdań o sobie w treści maila na adres:

przedszkolezgierz@gmail.com

Start: maj-czerwiec lub wrzesień 2017 (prośba o zaznaczenie swoich preferencji w mailu).

Data dodania ogłoszenia: 14.02.2017

Wolna Szkoła w Domaszczynie koło Wrocławia poszukuje kadry

Z kim chcielibyśmy współpracować:

 • z dorosłymi dojrzałymi emocjonalnie, rozumiejącymi wpływ własnych postaw i zachowań na rozwój dzieci,
 • z osobami gotowymi budować dobre relacje z dziećmi, oparte na szacunku, autentycznym kontakcie; towarzyszyć im w rozwoju,
 • z nauczycielami, którzy lubią pracę z dziećmi, potrafią tworzyć serdeczną atmosferę, łatwo komunikują się z dziećmi i współpracownikami,
 • z osobami, które potrafią dostrzec potencjał dzieci, pomóc w jego rozwoju, stworzyć inspirującą przestrzeń edukacyjną,
 • z osobami z doświadczeniem edukacyjnym, rozumiejącym nowoczesne podejście na nauki i szkoły (mile widziane jest wykształcenie kierunkowe, ale nie jest warunkiem koniecznym),
 • z osobami aktywnymi fizycznie, artystycznie; otwartymi na wyzwania; energicznymi, poszukującymi, szczerymi, uczciwymi.

Na czym polega praca:

 • towarzyszeniu dzieciom w rozwoju samodzielności; budowaniu pozytywnych relacji, wspieraniu dzieci w rozwoju emocjonalnym, społecznym, intelektualnym,
 • organizowaniu gier, zabaw, nauki, aktywności dzieci służących zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu możliwości, potencjałów, zdolności,
 • organizowaniu i uczestnictwie w życiu społeczności szkolnej,
 • realizowaniu projektów edukacyjnych uzgodnionych ze społecznością szkolną (w tym wycieczki, uczestnictwo w ofercie kulturalnej, sportowej, naukowej, rozrywkowej we Wrocławiu i okolicy, współpraca z instruktorami).

Co zapewniamy:

 • pracę pełną wyzwań, ale też satysfakcji i zadowolenia,
 • uczestnictwo w innowacyjnym projekcie edukacyjnym - współtworzenie wolnej szkoły,
 • możliwość dofinansowania szkoleń, podnoszenia kompetencji,
 • pracę na stanowiskach:

* nauczyciel wczesnoszkolny (5 dni w tygodniu),
* lektor języka angielskiego lub native speaker (5 dni w tygodniu),
* pomoc wychowawcy (5 dni w tygodniu),

 • stałe zatrudnienie.

Zapraszamy do kontaktu: kontakt@wolna.szkola.pl

Data dodania ogłoszenia: 02.02.2017

 

Uwaga! Rekrutujemy! Międzynarodowe Centrum Montessori Warszawie

Do naszych placówek poszukujemy:

 • nauczycieli i asystentów wychowawców do grup przedszkolnych,
 • nauczycieli wychowawców z przygotowaniem do pracy metodą Montessori,
 • nauczycieli przedmiotowych, którzy chcieliby stać się nauczycielami Montessori.

Oferujemy:

 • pracę w dynamicznym, sympatycznym, międzynarodowym zespole,
 • konkurencyjne wynagrodzenie,
 • ciekawe szkolenia i warsztaty,
 • miłą atmosferę.

Zainteresowane osoby zapraszamy do skontaktowania się z nami mailowo: rekrutacja@mcem.pl

Data dodania ogłoszenia: 7.02.2017

 

American certified teacher is looking for employment in Warsaw

An American ESOL (K-12) certified teacher with 10 years' international experience  is looking for employment at a Montessori or International School in Warsaw. Kelly has worked in both public and private schools in the United States, South Korea, Kurdistan, the Republic of Georgia, and now I would like to work and share my knowledge and international experience with the youth of Poland.

Please contact Kelly at: kalle82mamosta@gmail.com, +48 579 178 059

Annoncement added: 24.01.2017

 

Nauczyciel Wrocław

Niepubliczny Punkt Przedszkolny Ziarenko Happy Home Zabrodzie - Wrocław zatrudni osobę na stanowisko nauczyciela . Wymagane wykształcenie kierunkowe,ukończony kurs nauczyciela Montessori ( lub w trakcie kursu).CV i list motywacyjny prosimy kierować na adres mailowy ziarenkohappyhome@gmail.com

No Bell Szkoła Podstawowa Montessori w Konstancinie-Jeziornie

To nie jest ogłoszenie dla zwyczajnych nauczycieli.
To nie jest ogłoszenie dla nauczycieli niezwyczajnych.

Nie zapraszamy do pracy dydaktycznych wariatów – zapraszamy wariatów niebanalanych, nauczycieli przedkładających kreatywność nad uporządkowanie, eksperyment nad pewność, poryw szaleństwa nad spokój ducha. W zamian za energię, pomysły i działanie oferujemy nieograniczoną ilość kartek do ksero, hektolitry kawy i najbardziej szalony zespół współpracowników, jaki moglibyście sobie wymarzyć. Zgłoś się do nas, jeśli szablony, utarte schematy myślenia i działania, stereotypy potrafisz wyrzucić z nauczycielskiego dekalogu.
 
Poszukujemy na pełen etat nauczycieli do klas 4-8:

 • języka polskiego;
 • matematyki;
 • fizyki;
 • biologii, geografii (przyroda);
 • języka angielskiego;

Poszukujemy równie

 • nauczyciela wychowania fizycznego (przedszkole - szkoła podstawowa - gimnazjum);
 • psychologa szkolnego;
 • nauczyciela rytmiki, choreografii.

Wyślij swoje CV na adres: magdanabialek@nobell.edu.pl

Szkolenie i edukacja
Wybierz program aby dowiedzieć się więcej lub dokonać rejestracji

Studia podyplomowe

Montessori dla Najmłodszych

Program przedszkolny (2,5-6)

The pre-school program (2,5-6 years)

Program wczesnoszkolny
(1-3)

Program szkolny
(4-6)

Program gimnazjalny

Program wakacyjny
Newsletter
Najnowsze informacje o Instytucie
Kalendarze
Terminarz spotkań wszystkich programów
Kontakt z nami
Prześlij zapytanie lub podziel się swoją opinią

Newsletter
Najnowsze informacje o Instytucie

Kalendarze
Terminarz spotkań wszystkich programów

Kontakt z nami
Prześlij zapytanie lub podziel się swoją opinią
Polski Instytut Montessori - wszelkie prawa zastrzeżone
ul. Mozarta 4, 02-736 Warszawa
Tel.: 667 87 93 00
Projekt i wykonanie: InforpolNET


Tel.: +48 781 693 705

Ogłoszenia rok 2017
Vecoux in the north east of France

We are a bilingual French-English Montessori School looking for a English speaker montessori teacher/assistant interested to support our teaching team. Our small, family-friendly school is situated in the beautiful village of Vecoux in the north east of france.

The ideal candidate will :
- speak english
- Have had experience working with young children and be trained as a Montessori assistant
- Be a team player and motivated to contribute to creating a warm and loving learning environment
- Have strong communication skills (parents, partners, team,...)

If you are interested, please send your CV to ecole.montessori.vosges@gmail.com
French school holidays / Part-time opportunity /

For more information : mail or www.ecoleducolibri.wixsite.com/montessori

Niepubliczne Przedszkole Montessori w Mierzynie poszukuje wychowawcy i nauczyciela

W związku z powiększeniem Niepublicznego Przedszkola Montessori w Mierzynie poszukujemy wychowawcy grupy przedszkolnej lub żłobkowej oraz nauczyciela wychowania przedszkolnego lub nauczyciela żłobka. Wymagania: wykształcenie z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej-przedszkolnej, kurs z metody Montessori ukończony lub w trakcie, wysoka kultura osobista, wysokie zdolności interpersonalne, szacunek, cierpliwość i wyrozumiałość, ponadto pracowitość, otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia w pracy z dziećmi. Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy zaangażowania i pozytywnej energii.

Oferujemy: umowę o pracę, posiłki, ubezpieczenie, możliwość rozwoju zawodowego, przyjazną atmosferę w miłym naturalnym otoczeniu, wysokie wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem + list motywacyjny na adres: biuro@szczecinmontessori.pl, w tytule wychowawca /nauczyciel. Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

 

Centrum Edukacji Montessori w Bydgoszczy poszukuje nauczycieli do żłobka, przedszkola i szkoły podstawowej

Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do kreatywnej kadry już dziś lub w przyszłości, zapraszamy do rekrutacji. Czekamy na osoby pełne pasji do pracy z dziećmi, poszukujące pomysłów i chcące się rozwijać. Jeśli uważasz, że poszanowanie godności dziecka, a jednocześnie jasne zasady funcjonowania powinny być priorytetowe w relacji z dzieckiem, dobrze trafiłeś! Chcielibyśmy się z Tobą spotkać i porozmawiać, chcielibyśmy, abyś przyszedł i zobaczył, jak działamy. Jesteśmy prężnie rozwijającą się placówką i bezustannie poszukujemy osób bliskich naszym montessoriańskim poglądom o pracy. Oferta tyczy się zarówno pracy w przedszkolu i żłobku, jak i w szkole podstawowej, w Bydgoszczy i w Niemczu. W przyszłym roku szkolnym współtworzymy etap IV-VI, a więc poszukujemy nauczycieli przedmiotowych.

Zadzwoń już dziś, tel. 502 282 312.

Data dodania ogłoszenia: 6.11.2017

Nie zmarnuj etapu przedszkolnego swojego dziecka Przedszkolanka z uzdolnieniami artystycznymi podejmie od zaraz pracę

Przedszkolanka z uzdolnieniami artystycznymi (śpiew, taniec, gra na instrumentach, nauka czytania metodą Montessori, zajęcia muzyczno-plastyczne), entuzjastka edukacji ucząca dzieci z sercem, wiedzą i mądrością życiową, z doświadczeniami z kilku przedszkoli, żłobków, sierocińca za granicą i zajęć indywidualnych - oraz wnioskami, z których atutów danych miejsc warto brać przykład - podejmie od zaraz pracę z grupą, poprowadzi zajęcia indywidualne bądź 2-3-osobowe. Proponuję ćwiczenia rozwijające myślenie, etykę, empatię, kreatywność, pamięć oraz nawiązywanie pozytywnych relacji z rówieśnikami. Kluczowe są rozmowy z dzieckiem. Niewykluczone, że etap przedszkolny jest fundamentem całego procesu edukacyjnego, ponieważ mózg dziecka ma największe, ogromne możliwości właśnie do 5. roku życia i umiejętnie zorganizowany czas nauki przez zabawę i radość będzie procentował  nawet przez całe życie. Warto zatrudniać już w przedszkolach osoby najmądrzejsze, z kilkoma fakultetami, interdyscyplinarne, solidne i świadome swojej roli. Wiele talentów prawdziwy nauczyciel może rozpoznać już na tym etapie!

Sylwia Praśniewska

tel. 576 892 074

syl.prasniewska[małpa]gmail.com

Zobacz CV

Data dodania ogłoszenia: 06.11.2017

Przedszkole Integracyjne „Iskierka” poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Iskierka” w Warszawie przyjmie do pracy nauczyciela wychowania przedszkolnego. Osoba aplikująca powinna posiadać kwalifikacje przynajmniej na poziomie licencjatu, mile widziana jest znajomość praktyczna metody Marii Montessori.

Oferujemy pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv na adres: iskierka-dyrekcja@ognik.edu.pl

Nauczyciele Poznań

Nauczyciel edukacji przedszkolnej Dobra

Niepubliczne Integracyjne Przedszkole Montessori im. Świętej Rodziny w Dobrej zatrudni nauczyciela edukacji przedszkolnej. Mile widziany ukończony lub rozpoczęty Kurs Montessori oraz doświadczenie w pracy w placówce Montessori. 
  
Adres : 
Niepubliczne Integracyjne Przedszkole Montessori im. Świętej Rodziny w Dobrej 
Dobra 361 a 
34-642 Dobra 
woj. małopolskie 
powiat limanowski 
tel kontaktowy : 608683227

 

Przedszkole Sopot

Sopockie Przedszkole Niepubliczne „Montessori” , Sopot, ul. Tatrzańska 19 poszukuje nauczyciela edukacji przedszkolnej. Mile widziany ukończony lub rozpoczęty Kurs Montessori oraz doświadczenie w pracy w placówce Montessori. 


Kontakt: ju@montessori.sopot.pl, tel. 515 2561 07 

Szkoła Wieliczka

Szkoła Podstawowa w Wieliczce poszukuje kreatywnego i otwartego nauczyciela języka angielskiego do pracy z dziećmi w klasach 1-6. Mile widziane doświadczenie w nauczaniu w systemie Montessori. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres magdagrodzka@wieliczkamontessori.pl

Przedszkole Wieliczka

Przedszkole Montessori w Wieliczce poszukuje nauczyciela oraz asystenta nauczyciela z wykształceniem pedagogicznym. Mile widziana także znajomość angielskiego oraz doświadczenie pracy metodą Montessori. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres magdagrodzka@wieliczkamontessori.pl

Niepubliczne "Przedszkole Montessori" w Mierzynie poszukuje nauczycieli wychowania przedszkolnego

W związku z rozwojem Niepublicznego Przedszkola Montessori w Mierzynie poszukujemy nauczycieli wychowania przedszkolnego.

Wymagania: wykształcenie pedagogiczne, wysoka kultura osobista, wysokie zdolności interpersonalne, szacunek, cierpliwość i wyrozumiałość, ponadto pracowitość, otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia w pracy z dziećmi. Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy zaangażowania i pozytywnej energii.

Mile widziany nauczyciel z doświadczeniem w Montessori.

Oferujemy: umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego, przyjazną atmosferę w miłym naturalnym otoczeniu, wysokie wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem + list motywacyjny na adres: biuro@szczecinmontessori.pl, w tytule Praca nauczyciel. Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Przedszkole Montessori „Odkrywcy Świata” w Krakowie zatrudni nauczyciela

Przedszkole Montessori „Odkrywcy Świata” w Krakowie zatrudni nauczyciela. Poszukujemy osób posiadających wykształcenie w nurcie pedagogiki Montessori (mile widziany kurs PIM) oraz dyplomem pedagogiki przedszkolnej.

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i pasjonuje Cię praca z dziećmi skontaktuj się z nami wysyłając swoje CV na adres: odkrywcyswiata@gmail.com lub dzwoniąc pod numer 512 378 987 - Aneta Piwowarczyk

 

Nauczyciele przedszkolni Warszawa

Sieć niepublicznych przedszkoli AMK House of Montessori poszukuje nauczycieli wychowania przedszkolnego do placówek w Wilanowie, Śródmieściu i Woli.
 
Zapraszamy osoby, które:

 • Ukończyły studia z zakresu pedagogiki przedszkolnej,
 • Ukończyły kurs Montessori lub są otwarte na szkolenia w tym zakresie,
 • Otwarte na alternatywne metody pracy z dzieckiem,
 • Odpowiedzialne i kreatywne,
 • Empatyczne i uśmiechnięte.

 
Oferujemy:

 • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
 • Możliwość indywidualnego rozwoju,
 • Wsparcie merytoryczne w zakresie pedagogiki Montessori,
 • Wspieramy realizację autorskich projektów,
 • Pracę w grupach liczących poniżej 20 osób,
 • Pracę w środowisku dwujęzycznym,

 
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: inflancka@alamakota.edu.pl

 

Nauczyciel edukacji przedszkolnej

Niepubliczne Przedszkole Montessori w Wołominie poszukuje nauczyciela edukacji przedszkolnej. 
Oferujemy stabilne zatrudnienie w placówce o ugruntowanej pozycji, atrakcyjne warunki współpracy, wsparcie dyrektora pedagogicznego. 
Poszukujemy odpowiedzialnego i kreatywnego nauczyciela do współprowadzenia grupy. 
Prosimy o przesyłanie CV na adres polnau@montessori.pl 
www.pedagogikamontessori.pl 

 

Little Giants-Mali Giganci w Pszczynie

Little Giants-Mali Giganci w Pszczynie zaprasza nauczycieli Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Tworzymy w naszej placówce nową grupę.

Jeśli jesteś:
- nauczycielką przedszkolną (wykształcenie pedagogiczne przedszkolne)
- pasjonatką Montessori (wykształconą na jednym z dużych kursów montessoriańskich lub gotową podjąć naukę)
- zwolenniczką niedyrektywnego podejścia do dzieci
- otwarta na dzieci i rozpoznawanie ich potrzeb
-wyróżniasz się wysoką kulturą osobistą
- rzetelna, umiesz planować pracę 
- umiejętnie posługujesz się j. angielskim
- i masz chęć rozwijać się nieustannie
to właśnie Ciebie zapraszamy do naszego zespołu.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- przyjazne otoczenie
- możliwość realizacji własnych pomysłów
- wsparcie merytoryczne doświadczonego dyrektora pedagogicznego

Kilka słów o sobie oraz CV prosimy przesyłać na adres: przedszkole.pszczyna@maligiganci.eu koniecznie ze słowem "praca" w temacie wiadomości.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 

Szkoła i przedszkole w Pobiedziskach przyjmie nauczyciela z dyplomem Montessori

Szkoła i Przedszkole Montessori w Pobiedziskach (tylko 20 kilometrów od Poznania) przyjmie nauczyciela z dyplomem Montessori, z doświadczeniem w pracy w pełni przygotowanym otoczeniu Montessori dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Szukamy montessoriańskiego lidera do sześciu klas Montessori. Oferujemy możliwość mieszkania lub korzystania z samochodu służbowego.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: dyrektor[małpa]naszeprzedszkole.com.pl

Data dodania ogłoszenia: 12.09.2017

Nauczyciel j. angielskiego Wieliczka

Szkoła podstawowa, Wieliczka Montessori School, poszukuje wspaniałego nauczyciela języka angielskiego do małych grup w godzinach od 13:30 do 15, pięć razy w tygodniu. Z możliwością rozszerzenia oferty również i do godzin porannych.
Kontakt: magdagrodzka@wieliczkamontessori.pl lub 604 892 649

Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej

DG&JG Sp. z o.o.
Pszczyna
 
Little Giants-Mali Giganci w Pszczynie zaprasza nauczycieli Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Tworzymy w naszej placówce nową grupę. 

Jeśli jesteś:
- nauczycielką przedszkolną (wykształcenie pedagogiczne przedszkolne)
- pasjonatką Montessori (wykształconą na jednym z dużych kursów montessoriańskich lub gotową podjąć naukę)
- zwolenniczką niedyrektywnego podejścia do dzieci
- otwarta na dzieci i rozpoznawanie ich potrzeb
-wyróżniasz się wysoką kulturą osobistą
- rzetelna, umiesz planować pracę 
- umiejętnie posługujesz się j. angielskim
- i masz chęć rozwijać się nieustannie
to właśnie Ciebie zapraszamy do naszego zespołu.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- przyjazne otoczenie
- możliwość realizacji własnych pomysłów
- wsparcie merytoryczne doświadczonego dyrektora pedagogicznego

Kilka słów o sobie oraz CV prosimy przesyłać na adres: zlobek.pszczyna@maligiganci.eu koniecznie ze słowem "praca" w temacie wiadomości.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Przedszkole Montessori Koniczynka na Gocławiu w Warszawie poszukuje asystenta nauczyciela

Przedszkole Montessori Koniczynka na Goclawiu w Warszawie szuka asystenta nauczyciela.
Dla osób bezrobotnych oferujemy dofinansowanie do kursu z pedagogiki Marii Montessori .

CV prosimy kierować na adres: przedszkole.koniczynka@gmail.com

Niepubliczne Przedszkole Montessori House w Warszawie-Wesołej poszukuje nauczyciela edukacji przedszkolnej/wczesnoszkolnej

Niepubliczne Przedszkole Montessori House w Warszawie-Wesołej poszukuje nauczyciela edukacji przedszkolnej/wczesnoszkolnej do pracy w grupie w charakterze wychowawcy.

Oferujemy:

 • pełny etat,
 • umowa o pracę (lub inna dogodna forma),
 • termin rozpoczęcia: 21 sierpnia (najpóźniej 1 września).

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres e-mail: montessori.wesola[małpa]gmail.com lub kontakt telefoniczny pod numerem: 503 11 22 73

Data publikacji ogłoszenia: 10.08.2017

Przedszkole Montessori Stepping Stones w Warszawie-Powsinie poszukuje asystenta nauczyciela do grupy 2,5-6 lat

Nowo otwarte anglojęzyczne przedszkole Montessori Stepping Stones w Warszawie-Powsinie poszukuje asystenta nauczyciela do grupy 2,5-6 lat. Mile widziane wykształcenie pedagogiczne. Język angielski  komunikatywny.

Proszę kierować CV na adres: office[małpa]montessoristeppingstones.pl lub telefon 728 939 582 w celu umówienia spotkania.

Data dodania ogłoszenia: 9.08.2017

Nauczyciel Warszawa

Maple Tree Montessori International Preschool zatrudni nauczyciela Montessori do pracy z dziećmi w wieku 3 - 6 lat.
Wymagane wykształcenie pedagogiczne i/lub dyplom ukończenia kursu nauczania metodą Montessori. 
Zapewniamy dzieciom domową atmosferę i szukamy osób z podobnym nastawieniem, aby dołączyły do naszej wspierającej rozwój dzieci społeczności. :) 
Oferujemy pracownikom dużo wsparcia i możliwości rozwoju. 
Proponujemy umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia. 
Komunikatywny angielski jest dla nas bardzo ważny. 
Prosimy o przysłanie CV, oraz o udostępnienie 2 referencji na życzenie na adres kasia.hs@mapletreemontessori.pl

Maple Tree Montessori International Preschool is looking for a Montessori teacher to work with children 3 - 6 years old. 
We require a pedagogical degree and/or a diploma certifying the completion of a Montessori method course. 
We pride ourselves in providing children with a home-away-from-home and seek like-minded people to join our team of loving & nurturing professionals. :) 
We provide teachers with great day-to-day support and opportunities for professional development. 
We offer a competitive salary depending on experience. 
A communicative level of English is essential. 
Please send your CV, and be able to provide 2 references upon request - kasia.hs@mapletreemontessori.pl

Publiczne Przedszkole Montessori w Łodzi

Publiczne Przedszkole Montessori w Łodzi zatrudni nauczyciela prowadzącego od września 2017.

Zakres obowiązków:

- rzetelna realizacja zadań związanych z powierzonym stanowiskiem oraz podstawowymi funkcjami przedszkola: dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, w tym zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa dzieciom w czasie zajęć organizowanych przez przedszkole,

- prowadzenie zajęć zgodnie z podstawą programową poprzez stworzenie i realizowanie programu wychowawczo- edukacyjnego zgodnie z założeniami pedagogiki Montessori.


Wymagania konieczne do podjęcia zatrudnienia:

- ukończone studia na kierunku pedagogika wieku dziecięcego/ pedagogika wczesnoszkolna  i przedszkolna lub zbieżne,
- przygotowanie pedagogiczne,
- ukończony kurs wprowadzający do metodologii Marii Montessori /kurs doskonalący: Pedagogika Marii Montessori w zakresie edukacji wieku dziecięcego,
- doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym.

Oferujemy:

- pracę w zespole dwuosobowym kierowanym przez nauczyciela prowadzącego przy współpracy z nauczycielem wspierającym,
- wynagrodzenie zasadnicze od 2700 zł do 5000 brutto, uzależnione od posiadanych kwalifikacji, wiedzy oraz stażu pracy,
- dodatki do wynagrodzenia,
- refundacja kosztów doskonalenia zawodowego,
- umowa  o pracę  w pełnym wymiarze godzin.

Oferty prosimy przesłać na adres e- mail:

biuro@przedszkolemontessori.info

Data dodania ogłoszenia: 26.07.2017

Tyskie Przedszkole Montessori

Poszukujemy osoby, która będzie chciała współtworzyć z nami pierwszą niepubliczną placówkę Montessori w Tychach. Oferujemy możliwość rozwoju dla każdego nauczyciela i pracę w wyjątkowej atmosferze. Strona naszej placówki: www.montessoritychy.pl. Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: kontakt@montessoritychy.pl.

Przedszkole Gniezno

Przedszkole Montessori z Gniezna poszukuje nauczyciela do pracy z dzieci w grupie wiekowej 3-6.Zapytania prosimy kierować na adres: info@etuptup.pl

Nowopowstała Szkoła Demokratyczna: Warszawa

Poszukuję nauczyciela klas 1-3 do nowatorskiej szkoły podstawowej opartej na idei Szkoły Demokratycznej, związanej również z podejściem Montessori oraz NVC. Szkoła mocno się rozwija, zapewnia pełne rozwoju, inspiracji, dobre warunki pracy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt bezpośredni mój mail: malgorzata.orlowska@formanway.pl

Przedszkole Warszawa Gocław

Przedszkole Montessori Koniczynka ( Warszawa- Gocław) zatrudni samodzielnego nauczyciela montessori do kameralnej grupy dzieci w wieku 3-6 lat. Praca w godzinach 8.30- 15.00 . CV prosimy kierować na adres przedszkole.koniczynka@gmail.com 

Centrum Edukacji Montessori Wawer poszukuje nauczyciela do klasy Toddlers i Infant

Centrum Edukacji Montessori Wawer w związku z rozwojem i otwarciem nowego oddziału poszukuje kandydata(tki) na nauczyciela do klasy Toddlers i Infant. 

Oferujemy: 
 • Pracę z doświadczonymi pedagogami i trenerami Montessori,
 • Pracę w zgranym, stabilnym i doświadczonym zespole młodych, zaangażowanych osób, 
 • Pełny etat, praca od 28 sierpnia 2017 r. 
 • Rozwój zawodowy, szkolenia i warsztaty wewnętrzne,
 • Pracę w oddziale anglojęzycznym, 
 • Bardzo dobre warunki wynagrodzenia,
 • Lokalizacja: Wawer.
Oczekujemy:
 • Wykształcenia kierunkowego: edukacja przedszkolna, opiekunka dziecięca lub pielęgniarka, 
 • Dyplomu w zakresie wczesnej edukacji Montessori 0-3, 
 • Biegłej znajomości języka angielskiego, 
Zapraszamy do składania CV: edukacja.montessori[małpa]gmail.com
Prosimy w tytule umieścić: Toddlers_Imie_nazwisko
 
Domowe przedszkole Montessori na granicy Warszawy i Jabłonnej poszukuje nauczycieli

Do naszej placówki poszukujemy nauczycieli Montessori (mogą być osoby w trakcie szkolenia) do grup:

 • 2-3-latków, tzw. toddlersów,
 • 3-6-latków, czyli przedszkolaków,
 • 6-12-latków, czyli edukacji wczesnoszkolnej.

Dodatkowym atutem będzie znajomość metody NVC.

Oferujemy pracę pozwalającą na samodzielność i własną inicjatywę. Praca na pełen etat od 9.00 do 17.00. Więcej o naszej placówce na www.bazamontessori.pl lub fb/bazamontessori

Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod nr tel. 507 38 69 78
 
Data publikacji ogłoszenia: 30.06.2017
Przedszkole Niepubliczne Dom Montessori poszukuje nauczyciela (Głogów, woj. dolnośląskie)

SADZENIE ROŚLIN, BRODZENIE W BŁOCIE, OBSERWOWANIE MRÓWEK, HODOWANIE ŚLIMAKÓW, ZBIERANIE ZIÓŁ DO ZIELNIKA - TO NASZE SPOSOBY NA POKAZYWANIE DZIECIOM ŚWIATA. A JAKIE SA TWOJE? 

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE DOM MONTESSORI POSZUKUJE NAUCZYCIELA: 

- z wykształceniem pedagogicznym 
- ze znajomością alternatywnych metod edukacji 
- otwartego na nowe wyzwania, wiedzę i doświadczenie 
- wsłuchującego się w potrzeby dzieci i podążającego za ich potrzebami 

- do edukacji dzieci w grupie mieszanej wiekowo (2,5 - 6 lat) 
- przygotowującego otoczenie sali i pomoce dydaktyczne 
- gotowego brać udział w szkoleniach i konferencjach. 

JEŚLI UWAŻASZ, ŻE SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, WYŚLIJ CV NA ADRES: PRZEDSZKOLEDOMMONTESSORI@GMAIL.COM 

Nadsyłanie zgłoszeń do 27.06.2017. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. 

Przedszkole Niepubliczne Dom Montessori 
ul. Długa 80 
67-200 Głogów

Nauczyciel w Przedszkolu "Fajne przedszkole" (Korzkiew)

Poszukiwany nauczyciel wychowania przedszkolnego do kameralnej, dwujęzycznej placówki  "Fajne przedszkole" ze znajomością języka angielskiego. Przedszkole znajduje się w Korzkwi, nr 72 (gmina Zielonki, 5 min od Krakowa).

Zainteresowanych proszę o kontakt po numerem telefonu: 601 227 356 lub email: ewciag@interia.pl

Nauczyciel w Przedszkolu Montessori Leśna Akademia (Poznań)

Leśna Akademia to nowe przedszkole Montessori połączone z leśnym programem. Mieści się w kompleksie Business Garden Poznań na poznańskim Marcelinie. Poszukujemy

 • wykwalifikowanego nauczyciela z uprawnieniami do prowadzenia zajęć metodą Montessori
 • pomocy nauczyciela ze znajomością metody Montessori

zainteresowanych przedszkolami leśnymi. Oferujemy możliwość pracy w nietuzinkowym zespole z pasją do wprowadzania zmian w edukacji. Jak również rozwoju osobistego przez szkolenia i nowe projekty.

Rozpoczęcie pracy w połowie sierpnia 2017 r.

Zgłoszenia pod adresem przedszkole@lesna-akademia.pl lub telefonicznie (zachęcamy do rozmowy!) tel. 693 633 962.

Katolickie Przedszkole Montessori Świętej Anny w Łodzi – poszukuje nauczyciela

Katolickie Przedszkole  Świętej Anny w Łodzi – poszukuje nauczyciela posiadającego wykształcenie pedagogiczne w zakresie edukacji przedszkolnej  oraz kwalifikacje  do poprowadzenia grupy metodą Montessori.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny:
przedszkoleanny@wp.pl, tel. 790-790-057

FITNESS DLA MAM NA URSYNOWIE ZE STREFĄ ZABAW DLA DZIECI POSZUKUJE NAUCZYCIELI/OPIEKUNÓW

Otwieramy w sierpniu 2017 pierwszą taką placówkę w Warszawie na Ursynowie (Kabaty). Lokalizacja blisko stacji metra, tuż obok przystanku autobusowego.
Będziemy oferować zajęcia fitness dla mam. Podczas gdy mamy będą ćwiczyły, my zaopiekujemy się ich pociechami. Klub będzie przystosowany dla dzieci w wieku 0-10 lat.
Poszukujemy do naszego Zespołu nauczycieli/opiekunów z doświadczeniem i wykształceniem z następujących obszarów (jedno z poniższych):
-pedagoga wczesnoszkolnego,
-pedagoga przedszkolnego lub
-pedagoga małego dziecka.
Mile widziany nauczyciel z ukończonym kursem montessoriańskim.
Osoby, które kochają pracę z dziećmi, osoby z pasją, osoby, które są chętne dzielić się wiedzą z naszymi podopiecznymi zapraszamy gorąco do współpracy.
Oferujemy solidne wynagrodzenie, pracę na etat lub na zlecenie (w zależności od preferencji osoby aplikującej). Możemy współpracować w pełnym wymiarze etatu, a pół etatu lub w systemie kilka godzin dziennie. Klub będzie otwarty 6 lub 7 dni w tygodniu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie drogą mailową CV na adres luizanie@wp.pl wraz z numerem telefonu kontaktowego. 

Nauczyciel w przedszkolu Warszawa

Lalilu, butikowe przedszkole anglojęzyczne w centrum Warszawy, poszukuje wykwalifikowanego nauczyciela z doświadczeniem w pracy w przedszkolu i biegłą znajomością języka angielskiego oraz pomocy nauczyciela.

Rozpoczęcie pracy w sierpniu lub wrześniu 2017 r.

Oferujemy pracę w zgranym, międzynarodowym zespole ludzi z szerokim i różnorodnym doświadczeniem, kontakt z native speakerami z UK i USA, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego (m.in.szkolenia z obszaru pedagogiki Montessori) i osobistego.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: przedszkole@lalilu.pl lub kontakt tel. 601 19 18 20

Poszukujemy nauczyciela do przedszkola w Warszawie (Ursynów)

Przedszkole Montessori Chatka na Ursynowie poszukuje nauczyciela lub asystenta nauczyciela do pracy w grupie przedszkolnej Montessori. 
Zapewniamy profesjonalną pracę w dobrym i życzliwym Zespole:) 
Proszę o przesyłanie CV pod adres rekrutacja.do.przedszkola@gmail.com lub zgłoszenia pod numer telefonu: 500 118 462

Data aktualizacji ogłoszenia: 30.05.2017

 

WARSZAWA URSYNÓW PRZEDSZKOLE MONTESSORI "ARTYSTYCZNY KĄCIK"

W związku z rozbudową naszego przedszkola poszukujemy nauczycieli i asystentów do naszego zespołu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu: praca2017@artystyczne.waw.pl

 

Nauczyciele Poznań

HARMONIA Prywatna Szkoła Podstawowa Montessori w Poznaniu otwiera kolejne oddziały, w związku z tym szukamy nauczycieli do klas 0-3 i 4-6.

Wymagania: doświadczenie w pracy z dziećmi, dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, empatia, szacunek i tolerancja, gotowość do pracy z dziećmi ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi. Praca od września 2017 r.

Mile widziany nauczyciel z doświadczeniem, bardzo dobrą znajomością języka obcego oraz ukończonym kursem montessoriańskim. 

Oferujemy: pracę w sympatycznej atmosferze; możliwość wyjazdów do Londynu, gdzie prowadzimy egzaminy dla naszych uczniów; zapewniamy szkolenia z pedagogiki Marii Montessorii

sekretariat@eduharmonia.pl

 

Renomowana dwujęzyczna szkoła Wieliczka Montessori School poszukuje nauczycieli

Renomowana dwujęzyczna szkoła Wieliczka Montessori School poszukuje nauczycieli na stanowiska:

 1. Nauczyciela nauczania zintegrowanego / nauczyciel języka angielskiego 1-3.
 2. Nauczyciela przyrody 4-6.
Renomowana dwujęzyczna szkoła Wieliczka Montessori School poszukuje Asystenta Dyrektora

Renomowana dwujęzyczna szkoła Wieliczka Montessori School poszukuje Asystenta Dyrektora.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę o kontakt:

mail: szkoła@wieliczkamontessori.pl, tel. 600563133.

Data dodania ogłoszenia: 10.05.2017

„Leśna Droga” - przedszkole leśne w Lasku Bielańskim w Warszawie

„Leśna Droga” - przedszkole leśne w Lasku Bielańskim w Warszawie - zaprasza nauczycieli przedszkolnych (kobiety i mężczyzn), którzy chcą pracować z dziećmi.

Anglojęzyczne przedszkole w Konstancinie

...prowadzone według zasad pedagogiki M. Montessori poszukuje nauczyciela / pomocy nauczyciela. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę o kontakt telefoniczny - 602430160

PRZEDSZKOLE MONTESSORI SZCZECINIE - MIERZYN poszukuje nauczyciela

Niepubliczne " Przedszkole Montessori " w Mierzynie poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego. 

Wymagania: wysoka kultura osobista, wysokie zdolności interpersonalne, szacunek, cierpliwość i wyrozumiałość, ponadto pracowitość, otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia w pracy z dziećmi. Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy zaangażowania i pozytywnej energii. 
Mile widziany nauczyciel z doświadczeniem w Montessori. 

Oferujemy: umowę o pracę, przeszkolenie do pracy, możliwość rozwoju zawodowego, przyjazną atmosferę w miłym naturalnym otoczeniu. 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem + list motywacyjny 
na adres: biuro@szczecinmontessori.pl
w tytule Praca. Odpowiemy tylko na wybrane oferty. 

Dwujęzyczne Przedszkole Montessori Elipsa poszukuje do zespołu nauczycieli

Dwujęzyczne Przedszkole Montessori Elipsa poszukuje do zespołu nauczycieli - osób z pasją do pracy z dziećmi przedszkolnymi. Mile widziana znajomość filozofii Montessori, dbałość o rozwój osobisty oraz umiejętność posługiwania się j. angielskim.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy biuro@przedszkolepiwna.pl lub tel. 668 11 77 89.

Data dodania ogłoszenia: 07.03.2017

Niepubliczne Przedszkole Montessori Mądre Główki poszukuje nauczyciela wspomagającego oraz nauczyciela z biegłym angielskim

Niepubliczne Przedszkole Montessori Mądre Główki poszukuje nauczyciela wspomagającego oraz nauczyciela z biegłym angielskim do współprowadzenia grupy. Szukamy ludzi z pasją, otwartych na rozwój w duchu montessoriańskim, dla których praca z dziećmi jest przyjemnością. Zatrudnimy osoby posiadające uprawnienia do pracy z dziećmi.

Oferujemy pracę w zgranym, doświadczonym zespole, w przedszkolu o ugruntowanej pozycji.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy na adres: dyrektor.przedszkola@madreglowki.pl lub o kontakt telefoniczny:
605 260 200.

Data dodania ogłoszenia: 03.03.2017

Świetlik Montessori (Warszawa - Gocław) zaprasza nauczycieli przedszkolnych

Świetlik Montessori (Warszawa - Gocław) zaprasza nauczycieli przedszkolnych
Tworzymy w naszym przedszkolu nową grupę. Jeśli jesteś:
- nauczycielką przedszkolną (wykształcenie pedagogiczne przedszkolne)
- pasjonatką Montessori (wykształconą na jednym z dużych kursów montessoriańskich lub gotową podjąć naukę)
- zwolenniczką niedyrektywnego podjeścia do dzieci
- otwarta na dzieci i rozpoznawanie ich potrzeb
- rzetelna, umiesz planować pracę 
- i masz chęć rozwijać się nieustannie
to właśnie Ciebie zapraszamy do naszego zespołu.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
- przyjazne otoczenie
- możliwość realizacji własnych pomysłów
- wspieranie rozwoju zawodowego
Kilka słów o sobie oraz CV prosimy przesyłać na adres swietlikmontessori@gmail.com koniecznie ze słowem "praca" w temacie wiadomości

 

Zatrudnimy nauczyciela Montessori w edukacji domowej - Gdynia

Zatrudnimy nauczyciela przedszkolnego lub szkolnego Montessori dla trzech dziewczynek (4, 7, 9 lat) w edukacji domowej. Bardzo korzystne warunki pracy: duży dom z ogrodem na skraju lasu, 20 min. od Centrum Gdyni i Sopotu; możliwość pokrywania kosztów dalszego kształcenia zawodowego również pod kątem języków obcych. Gdynia, anita.pelc07@wp.pl

Data dodania ogłoszenia: 21.02.2017

Przedszkole niepubliczne w Zgierzu kompletuje zespół

Nowo tworzone przedszkole niepubliczne o podwyższonym standardzie w Zgierzu kompletuje zespół ludzi z pasją i doświadczeniem do kreatywnej pracy z dziećmi.

Poszukiwani:

 • nauczyciele z wykształceniem wyższym kierunkowym, kursem (w trakcie realizacji lub chęcią jego podjęcia w najbliższym terminie) z zakresu pedagogiki Marii Montessori oraz z uprawnieniami do nauki angielskiego lub innego języka obcego,
 • nauczyciele po kursie za zakresu pedagogiki Marii Montessori ze znajomością języka angielskiego potwierdzoną certyfikatem.

Wymagania:

 • miłość i pasja w pracy z dziećmi :-) poparte doświadczeniem.

Zapewniamy twórczą i kreatywną pracę w nowoczesnej placówce, umowę o pracę, szkolenia i rozwój. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu, wyślij CV oraz kilka zdań o sobie w treści maila na adres:

przedszkolezgierz@gmail.com

Start: maj-czerwiec lub wrzesień 2017 (prośba o zaznaczenie swoich preferencji w mailu).

Data dodania ogłoszenia: 14.02.2017

Wolna Szkoła w Domaszczynie koło Wrocławia poszukuje kadry

Z kim chcielibyśmy współpracować:

 • z dorosłymi dojrzałymi emocjonalnie, rozumiejącymi wpływ własnych postaw i zachowań na rozwój dzieci,
 • z osobami gotowymi budować dobre relacje z dziećmi, oparte na szacunku, autentycznym kontakcie; towarzyszyć im w rozwoju,
 • z nauczycielami, którzy lubią pracę z dziećmi, potrafią tworzyć serdeczną atmosferę, łatwo komunikują się z dziećmi i współpracownikami,
 • z osobami, które potrafią dostrzec potencjał dzieci, pomóc w jego rozwoju, stworzyć inspirującą przestrzeń edukacyjną,
 • z osobami z doświadczeniem edukacyjnym, rozumiejącym nowoczesne podejście na nauki i szkoły (mile widziane jest wykształcenie kierunkowe, ale nie jest warunkiem koniecznym),
 • z osobami aktywnymi fizycznie, artystycznie; otwartymi na wyzwania; energicznymi, poszukującymi, szczerymi, uczciwymi.

Na czym polega praca:

 • towarzyszeniu dzieciom w rozwoju samodzielności; budowaniu pozytywnych relacji, wspieraniu dzieci w rozwoju emocjonalnym, społecznym, intelektualnym,
 • organizowaniu gier, zabaw, nauki, aktywności dzieci służących zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu możliwości, potencjałów, zdolności,
 • organizowaniu i uczestnictwie w życiu społeczności szkolnej,
 • realizowaniu projektów edukacyjnych uzgodnionych ze społecznością szkolną (w tym wycieczki, uczestnictwo w ofercie kulturalnej, sportowej, naukowej, rozrywkowej we Wrocławiu i okolicy, współpraca z instruktorami).

Co zapewniamy:

 • pracę pełną wyzwań, ale też satysfakcji i zadowolenia,
 • uczestnictwo w innowacyjnym projekcie edukacyjnym - współtworzenie wolnej szkoły,
 • możliwość dofinansowania szkoleń, podnoszenia kompetencji,
 • pracę na stanowiskach:

* nauczyciel wczesnoszkolny (5 dni w tygodniu),
* lektor języka angielskiego lub native speaker (5 dni w tygodniu),
* pomoc wychowawcy (5 dni w tygodniu),

 • stałe zatrudnienie.

Zapraszamy do kontaktu: kontakt@wolna.szkola.pl

Data dodania ogłoszenia: 02.02.2017

 

Uwaga! Rekrutujemy! Międzynarodowe Centrum Montessori Warszawie

Do naszych placówek poszukujemy:

 • nauczycieli i asystentów wychowawców do grup przedszkolnych,
 • nauczycieli wychowawców z przygotowaniem do pracy metodą Montessori,
 • nauczycieli przedmiotowych, którzy chcieliby stać się nauczycielami Montessori.

Oferujemy:

 • pracę w dynamicznym, sympatycznym, międzynarodowym zespole,
 • konkurencyjne wynagrodzenie,
 • ciekawe szkolenia i warsztaty,
 • miłą atmosferę.

Zainteresowane osoby zapraszamy do skontaktowania się z nami mailowo: rekrutacja@mcem.pl

Data dodania ogłoszenia: 7.02.2017

 

American certified teacher is looking for employment in Warsaw

An American ESOL (K-12) certified teacher with 10 years' international experience  is looking for employment at a Montessori or International School in Warsaw. Kelly has worked in both public and private schools in the United States, South Korea, Kurdistan, the Republic of Georgia, and now I would like to work and share my knowledge and international experience with the youth of Poland.

Please contact Kelly at: kalle82mamosta@gmail.com, +48 579 178 059

Annoncement added: 24.01.2017

 

Nauczyciel Wrocław

Niepubliczny Punkt Przedszkolny Ziarenko Happy Home Zabrodzie - Wrocław zatrudni osobę na stanowisko nauczyciela . Wymagane wykształcenie kierunkowe,ukończony kurs nauczyciela Montessori ( lub w trakcie kursu).CV i list motywacyjny prosimy kierować na adres mailowy ziarenkohappyhome@gmail.com

No Bell Szkoła Podstawowa Montessori w Konstancinie-Jeziornie

To nie jest ogłoszenie dla zwyczajnych nauczycieli.
To nie jest ogłoszenie dla nauczycieli niezwyczajnych.

Nie zapraszamy do pracy dydaktycznych wariatów – zapraszamy wariatów niebanalanych, nauczycieli przedkładających kreatywność nad uporządkowanie, eksperyment nad pewność, poryw szaleństwa nad spokój ducha. W zamian za energię, pomysły i działanie oferujemy nieograniczoną ilość kartek do ksero, hektolitry kawy i najbardziej szalony zespół współpracowników, jaki moglibyście sobie wymarzyć. Zgłoś się do nas, jeśli szablony, utarte schematy myślenia i działania, stereotypy potrafisz wyrzucić z nauczycielskiego dekalogu.
 
Poszukujemy na pełen etat nauczycieli do klas 4-8:

 • języka polskiego;
 • matematyki;
 • fizyki;
 • biologii, geografii (przyroda);
 • języka angielskiego;

Poszukujemy równie

 • nauczyciela wychowania fizycznego (przedszkole - szkoła podstawowa - gimnazjum);
 • psychologa szkolnego;
 • nauczyciela rytmiki, choreografii.

Wyślij swoje CV na adres: magdanabialek@nobell.edu.pl

Edukacja

Newsletter
Najnowsze informacje o Instytucie
Kalendarze
Terminarz spotkań wszystkich programów
Kontakt z nami
Prześlij zapytanie lub podziel się swoją opinią

Newsletter
Najnowsze informacje o Instytucie

Kalendarze
Terminarz spotkań wszystkich programów

Kontakt z nami
Prześlij zapytanie lub podziel się swoją opinią

Polski Instytut Montessori - wszelkie prawa zastrzeżone
ul. Mozarta 4, 02-736 Warszawa
Tel.: 667 87 93 00
Projekt i wykonanie: InforpolNET