Ogłoszenia rok 2017
Vecoux in the north east of France

We are a bilingual French-English Montessori School looking for a English speaker montessori teacher/assistant interested to support our teaching team. Our small, family-friendly school is situated in the beautiful village of Vecoux in the north east of france.

The ideal candidate will :
- speak english
- Have had experience working with young children and be trained as a Montessori assistant
- Be a team player and motivated to contribute to creating a warm and loving learning environment
- Have strong communication skills (parents, partners, team,...)

If you are interested, please send your CV to ecole.montessori.vosges@gmail.com
French school holidays / Part-time opportunity /

For more information : mail or www.ecoleducolibri.wixsite.com/montessori

Niepubliczne Przedszkole Montessori w Mierzynie poszukuje wychowawcy i nauczyciela

W związku z powiększeniem Niepublicznego Przedszkola Montessori w Mierzynie poszukujemy wychowawcy grupy przedszkolnej lub żłobkowej oraz nauczyciela wychowania przedszkolnego lub nauczyciela żłobka. Wymagania: wykształcenie z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej-przedszkolnej, kurs z metody Montessori ukończony lub w trakcie, wysoka kultura osobista, wysokie zdolności interpersonalne, szacunek, cierpliwość i wyrozumiałość, ponadto pracowitość, otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia w pracy z dziećmi. Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy zaangażowania i pozytywnej energii.

Oferujemy: umowę o pracę, posiłki, ubezpieczenie, możliwość rozwoju zawodowego, przyjazną atmosferę w miłym naturalnym otoczeniu, wysokie wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem + list motywacyjny na adres: biuro@szczecinmontessori.pl, w tytule wychowawca /nauczyciel. Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

 

Centrum Edukacji Montessori w Bydgoszczy poszukuje nauczycieli do żłobka, przedszkola i szkoły podstawowej

Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do kreatywnej kadry już dziś lub w przyszłości, zapraszamy do rekrutacji. Czekamy na osoby pełne pasji do pracy z dziećmi, poszukujące pomysłów i chcące się rozwijać. Jeśli uważasz, że poszanowanie godności dziecka, a jednocześnie jasne zasady funcjonowania powinny być priorytetowe w relacji z dzieckiem, dobrze trafiłeś! Chcielibyśmy się z Tobą spotkać i porozmawiać, chcielibyśmy, abyś przyszedł i zobaczył, jak działamy. Jesteśmy prężnie rozwijającą się placówką i bezustannie poszukujemy osób bliskich naszym montessoriańskim poglądom o pracy. Oferta tyczy się zarówno pracy w przedszkolu i żłobku, jak i w szkole podstawowej, w Bydgoszczy i w Niemczu. W przyszłym roku szkolnym współtworzymy etap IV-VI, a więc poszukujemy nauczycieli przedmiotowych.

Zadzwoń już dziś, tel. 502 282 312.

Data dodania ogłoszenia: 6.11.2017

Nie zmarnuj etapu przedszkolnego swojego dziecka Przedszkolanka z uzdolnieniami artystycznymi podejmie od zaraz pracę

Przedszkolanka z uzdolnieniami artystycznymi (śpiew, taniec, gra na instrumentach, nauka czytania metodą Montessori, zajęcia muzyczno-plastyczne), entuzjastka edukacji ucząca dzieci z sercem, wiedzą i mądrością życiową, z doświadczeniami z kilku przedszkoli, żłobków, sierocińca za granicą i zajęć indywidualnych - oraz wnioskami, z których atutów danych miejsc warto brać przykład - podejmie od zaraz pracę z grupą, poprowadzi zajęcia indywidualne bądź 2-3-osobowe. Proponuję ćwiczenia rozwijające myślenie, etykę, empatię, kreatywność, pamięć oraz nawiązywanie pozytywnych relacji z rówieśnikami. Kluczowe są rozmowy z dzieckiem. Niewykluczone, że etap przedszkolny jest fundamentem całego procesu edukacyjnego, ponieważ mózg dziecka ma największe, ogromne możliwości właśnie do 5. roku życia i umiejętnie zorganizowany czas nauki przez zabawę i radość będzie procentował  nawet przez całe życie. Warto zatrudniać już w przedszkolach osoby najmądrzejsze, z kilkoma fakultetami, interdyscyplinarne, solidne i świadome swojej roli. Wiele talentów prawdziwy nauczyciel może rozpoznać już na tym etapie!

Sylwia Praśniewska

tel. 576 892 074

syl.prasniewska[małpa]gmail.com

Zobacz CV

Data dodania ogłoszenia: 06.11.2017

Przedszkole Integracyjne „Iskierka” poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Iskierka” w Warszawie przyjmie do pracy nauczyciela wychowania przedszkolnego. Osoba aplikująca powinna posiadać kwalifikacje przynajmniej na poziomie licencjatu, mile widziana jest znajomość praktyczna metody Marii Montessori.

Oferujemy pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv na adres: iskierka-dyrekcja@ognik.edu.pl

Nauczyciele Poznań

Nauczyciel edukacji przedszkolnej Dobra

Niepubliczne Integracyjne Przedszkole Montessori im. Świętej Rodziny w Dobrej zatrudni nauczyciela edukacji przedszkolnej. Mile widziany ukończony lub rozpoczęty Kurs Montessori oraz doświadczenie w pracy w placówce Montessori. 
  
Adres : 
Niepubliczne Integracyjne Przedszkole Montessori im. Świętej Rodziny w Dobrej 
Dobra 361 a 
34-642 Dobra 
woj. małopolskie 
powiat limanowski 
tel kontaktowy : 608683227

 

Przedszkole Sopot

Sopockie Przedszkole Niepubliczne „Montessori” , Sopot, ul. Tatrzańska 19 poszukuje nauczyciela edukacji przedszkolnej. Mile widziany ukończony lub rozpoczęty Kurs Montessori oraz doświadczenie w pracy w placówce Montessori. 


Kontakt: ju@montessori.sopot.pl, tel. 515 2561 07 

Szkoła Wieliczka

Szkoła Podstawowa w Wieliczce poszukuje kreatywnego i otwartego nauczyciela języka angielskiego do pracy z dziećmi w klasach 1-6. Mile widziane doświadczenie w nauczaniu w systemie Montessori. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres magdagrodzka@wieliczkamontessori.pl

Przedszkole Wieliczka

Przedszkole Montessori w Wieliczce poszukuje nauczyciela oraz asystenta nauczyciela z wykształceniem pedagogicznym. Mile widziana także znajomość angielskiego oraz doświadczenie pracy metodą Montessori. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres magdagrodzka@wieliczkamontessori.pl

Przedszkole Montessori „Odkrywcy Świata” w Krakowie zatrudni nauczyciela

Przedszkole Montessori „Odkrywcy Świata” w Krakowie zatrudni nauczyciela. Poszukujemy osób posiadających wykształcenie w nurcie pedagogiki Montessori (mile widziany kurs PIM) oraz dyplomem pedagogiki przedszkolnej.

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i pasjonuje Cię praca z dziećmi skontaktuj się z nami wysyłając swoje CV na adres: odkrywcyswiata@gmail.com lub dzwoniąc pod numer 512 378 987 - Aneta Piwowarczyk

 

Nauczyciele przedszkolni Warszawa

Sieć niepublicznych przedszkoli AMK House of Montessori poszukuje nauczycieli wychowania przedszkolnego do placówek w Wilanowie, Śródmieściu i Woli.
 
Zapraszamy osoby, które:

 • Ukończyły studia z zakresu pedagogiki przedszkolnej,
 • Ukończyły kurs Montessori lub są otwarte na szkolenia w tym zakresie,
 • Otwarte na alternatywne metody pracy z dzieckiem,
 • Odpowiedzialne i kreatywne,
 • Empatyczne i uśmiechnięte.

 
Oferujemy:

 • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
 • Możliwość indywidualnego rozwoju,
 • Wsparcie merytoryczne w zakresie pedagogiki Montessori,
 • Wspieramy realizację autorskich projektów,
 • Pracę w grupach liczących poniżej 20 osób,
 • Pracę w środowisku dwujęzycznym,

 
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: inflancka@alamakota.edu.pl

 

Nauczyciel edukacji przedszkolnej

Niepubliczne Przedszkole Montessori w Wołominie poszukuje nauczyciela edukacji przedszkolnej. 
Oferujemy stabilne zatrudnienie w placówce o ugruntowanej pozycji, atrakcyjne warunki współpracy, wsparcie dyrektora pedagogicznego. 
Poszukujemy odpowiedzialnego i kreatywnego nauczyciela do współprowadzenia grupy. 
Prosimy o przesyłanie CV na adres polnau@montessori.pl 
www.pedagogikamontessori.pl 

 

Little Giants-Mali Giganci w Pszczynie

Little Giants-Mali Giganci w Pszczynie zaprasza nauczycieli Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Tworzymy w naszej placówce nową grupę.

Jeśli jesteś:
- nauczycielką przedszkolną (wykształcenie pedagogiczne przedszkolne)
- pasjonatką Montessori (wykształconą na jednym z dużych kursów montessoriańskich lub gotową podjąć naukę)
- zwolenniczką niedyrektywnego podejścia do dzieci
- otwarta na dzieci i rozpoznawanie ich potrzeb
-wyróżniasz się wysoką kulturą osobistą
- rzetelna, umiesz planować pracę 
- umiejętnie posługujesz się j. angielskim
- i masz chęć rozwijać się nieustannie
to właśnie Ciebie zapraszamy do naszego zespołu.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- przyjazne otoczenie
- możliwość realizacji własnych pomysłów
- wsparcie merytoryczne doświadczonego dyrektora pedagogicznego

Kilka słów o sobie oraz CV prosimy przesyłać na adres: przedszkole.pszczyna@maligiganci.eu koniecznie ze słowem "praca" w temacie wiadomości.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 

Szkoła i przedszkole w Pobiedziskach przyjmie nauczyciela z dyplomem Montessori

Szkoła i Przedszkole Montessori w Pobiedziskach (tylko 20 kilometrów od Poznania) przyjmie nauczyciela z dyplomem Montessori, z doświadczeniem w pracy w pełni przygotowanym otoczeniu Montessori dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Szukamy montessoriańskiego lidera do sześciu klas Montessori. Oferujemy możliwość mieszkania lub korzystania z samochodu służbowego.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: dyrektor[małpa]naszeprzedszkole.com.pl

Data dodania ogłoszenia: 12.09.2017

Nauczyciel j. angielskiego Wieliczka

Szkoła podstawowa, Wieliczka Montessori School, poszukuje wspaniałego nauczyciela języka angielskiego do małych grup w godzinach od 13:30 do 15, pięć razy w tygodniu. Z możliwością rozszerzenia oferty również i do godzin porannych.
Kontakt: magdagrodzka@wieliczkamontessori.pl lub 604 892 649

Niepubliczne Przedszkole Montessori House w Warszawie-Wesołej poszukuje nauczyciela edukacji przedszkolnej/wczesnoszkolnej

Niepubliczne Przedszkole Montessori House w Warszawie-Wesołej poszukuje nauczyciela edukacji przedszkolnej/wczesnoszkolnej do pracy w grupie w charakterze wychowawcy.

Oferujemy:

 • pełny etat,
 • umowa o pracę (lub inna dogodna forma),
 • termin rozpoczęcia: 21 sierpnia (najpóźniej 1 września).

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres e-mail: montessori.wesola[małpa]gmail.com lub kontakt telefoniczny pod numerem: 503 11 22 73

Data publikacji ogłoszenia: 10.08.2017

Przedszkole Montessori Stepping Stones w Warszawie-Powsinie poszukuje asystenta nauczyciela do grupy 2,5-6 lat

Nowo otwarte anglojęzyczne przedszkole Montessori Stepping Stones w Warszawie-Powsinie poszukuje asystenta nauczyciela do grupy 2,5-6 lat. Mile widziane wykształcenie pedagogiczne. Język angielski  komunikatywny.

Proszę kierować CV na adres: office[małpa]montessoristeppingstones.pl lub telefon 728 939 582 w celu umówienia spotkania.

Data dodania ogłoszenia: 9.08.2017

Nauczyciel Warszawa

Maple Tree Montessori International Preschool zatrudni nauczyciela Montessori do pracy z dziećmi w wieku 3 - 6 lat.
Wymagane wykształcenie pedagogiczne i/lub dyplom ukończenia kursu nauczania metodą Montessori. 
Zapewniamy dzieciom domową atmosferę i szukamy osób z podobnym nastawieniem, aby dołączyły do naszej wspierającej rozwój dzieci społeczności. :) 
Oferujemy pracownikom dużo wsparcia i możliwości rozwoju. 
Proponujemy umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia. 
Komunikatywny angielski jest dla nas bardzo ważny. 
Prosimy o przysłanie CV, oraz o udostępnienie 2 referencji na życzenie na adres kasia.hs@mapletreemontessori.pl

Maple Tree Montessori International Preschool is looking for a Montessori teacher to work with children 3 - 6 years old. 
We require a pedagogical degree and/or a diploma certifying the completion of a Montessori method course. 
We pride ourselves in providing children with a home-away-from-home and seek like-minded people to join our team of loving & nurturing professionals. :) 
We provide teachers with great day-to-day support and opportunities for professional development. 
We offer a competitive salary depending on experience. 
A communicative level of English is essential. 
Please send your CV, and be able to provide 2 references upon request - kasia.hs@mapletreemontessori.pl

Publiczne Przedszkole Montessori w Łodzi

Publiczne Przedszkole Montessori w Łodzi zatrudni nauczyciela prowadzącego od września 2017.

Zakres obowiązków:

- rzetelna realizacja zadań związanych z powierzonym stanowiskiem oraz podstawowymi funkcjami przedszkola: dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, w tym zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa dzieciom w czasie zajęć organizowanych przez przedszkole,

- prowadzenie zajęć zgodnie z podstawą programową poprzez stworzenie i realizowanie programu wychowawczo- edukacyjnego zgodnie z założeniami pedagogiki Montessori.


Wymagania konieczne do podjęcia zatrudnienia:

- ukończone studia na kierunku pedagogika wieku dziecięcego/ pedagogika wczesnoszkolna  i przedszkolna lub zbieżne,
- przygotowanie pedagogiczne,
- ukończony kurs wprowadzający do metodologii Marii Montessori /kurs doskonalący: Pedagogika Marii Montessori w zakresie edukacji wieku dziecięcego,
- doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym.

Oferujemy:

- pracę w zespole dwuosobowym kierowanym przez nauczyciela prowadzącego przy współpracy z nauczycielem wspierającym,
- wynagrodzenie zasadnicze od 2700 zł do 5000 brutto, uzależnione od posiadanych kwalifikacji, wiedzy oraz stażu pracy,
- dodatki do wynagrodzenia,
- refundacja kosztów doskonalenia zawodowego,
- umowa  o pracę  w pełnym wymiarze godzin.

Oferty prosimy przesłać na adres e- mail:

biuro@przedszkolemontessori.info

Data dodania ogłoszenia: 26.07.2017

Tyskie Przedszkole Montessori

Poszukujemy osoby, która będzie chciała współtworzyć z nami pierwszą niepubliczną placówkę Montessori w Tychach. Oferujemy możliwość rozwoju dla każdego nauczyciela i pracę w wyjątkowej atmosferze. Strona naszej placówki: www.montessoritychy.pl. Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: kontakt@montessoritychy.pl.

Przedszkole Gniezno

Przedszkole Montessori z Gniezna poszukuje nauczyciela do pracy z dzieci w grupie wiekowej 3-6.Zapytania prosimy kierować na adres: info@etuptup.pl

Nowopowstała Szkoła Demokratyczna: Warszawa

Poszukuję nauczyciela klas 1-3 do nowatorskiej szkoły podstawowej opartej na idei Szkoły Demokratycznej, związanej również z podejściem Montessori oraz NVC. Szkoła mocno się rozwija, zapewnia pełne rozwoju, inspiracji, dobre warunki pracy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt bezpośredni mój mail: malgorzata.orlowska@formanway.pl

Centrum Edukacji Montessori Wawer poszukuje nauczyciela do klasy Toddlers i Infant

Centrum Edukacji Montessori Wawer w związku z rozwojem i otwarciem nowego oddziału poszukuje kandydata(tki) na nauczyciela do klasy Toddlers i Infant. 

Oferujemy: 
 • Pracę z doświadczonymi pedagogami i trenerami Montessori,
 • Pracę w zgranym, stabilnym i doświadczonym zespole młodych, zaangażowanych osób, 
 • Pełny etat, praca od 28 sierpnia 2017 r. 
 • Rozwój zawodowy, szkolenia i warsztaty wewnętrzne,
 • Pracę w oddziale anglojęzycznym, 
 • Bardzo dobre warunki wynagrodzenia,
 • Lokalizacja: Wawer.
Oczekujemy:
 • Wykształcenia kierunkowego: edukacja przedszkolna, opiekunka dziecięca lub pielęgniarka, 
 • Dyplomu w zakresie wczesnej edukacji Montessori 0-3, 
 • Biegłej znajomości języka angielskiego, 
Zapraszamy do składania CV: edukacja.montessori[małpa]gmail.com
Prosimy w tytule umieścić: Toddlers_Imie_nazwisko
 
Domowe przedszkole Montessori na granicy Warszawy i Jabłonnej poszukuje nauczycieli

Do naszej placówki poszukujemy nauczycieli Montessori (mogą być osoby w trakcie szkolenia) do grup:

 • 2-3-latków, tzw. toddlersów,
 • 3-6-latków, czyli przedszkolaków,
 • 6-12-latków, czyli edukacji wczesnoszkolnej.

Dodatkowym atutem będzie znajomość metody NVC.

Oferujemy pracę pozwalającą na samodzielność i własną inicjatywę. Praca na pełen etat od 9.00 do 17.00. Więcej o naszej placówce na www.bazamontessori.pl lub fb/bazamontessori

Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod nr tel. 507 38 69 78
 
Data publikacji ogłoszenia: 30.06.2017
Przedszkole Niepubliczne Dom Montessori poszukuje nauczyciela (Głogów, woj. dolnośląskie)

SADZENIE ROŚLIN, BRODZENIE W BŁOCIE, OBSERWOWANIE MRÓWEK, HODOWANIE ŚLIMAKÓW, ZBIERANIE ZIÓŁ DO ZIELNIKA - TO NASZE SPOSOBY NA POKAZYWANIE DZIECIOM ŚWIATA. A JAKIE SA TWOJE? 

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE DOM MONTESSORI POSZUKUJE NAUCZYCIELA: 

- z wykształceniem pedagogicznym 
- ze znajomością alternatywnych metod edukacji 
- otwartego na nowe wyzwania, wiedzę i doświadczenie 
- wsłuchującego się w potrzeby dzieci i podążającego za ich potrzebami 

- do edukacji dzieci w grupie mieszanej wiekowo (2,5 - 6 lat) 
- przygotowującego otoczenie sali i pomoce dydaktyczne 
- gotowego brać udział w szkoleniach i konferencjach. 

JEŚLI UWAŻASZ, ŻE SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, WYŚLIJ CV NA ADRES: PRZEDSZKOLEDOMMONTESSORI@GMAIL.COM 

Nadsyłanie zgłoszeń do 27.06.2017. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. 

Przedszkole Niepubliczne Dom Montessori 
ul. Długa 80 
67-200 Głogów

Nauczyciel w Przedszkolu "Fajne przedszkole" (Korzkiew)

Poszukiwany nauczyciel wychowania przedszkolnego do kameralnej, dwujęzycznej placówki  "Fajne przedszkole" ze znajomością języka angielskiego. Przedszkole znajduje się w Korzkwi, nr 72 (gmina Zielonki, 5 min od Krakowa).

Zainteresowanych proszę o kontakt po numerem telefonu: 601 227 356 lub email: ewciag@interia.pl

Nauczyciel w Przedszkolu Montessori Leśna Akademia (Poznań)

Leśna Akademia to nowe przedszkole Montessori połączone z leśnym programem. Mieści się w kompleksie Business Garden Poznań na poznańskim Marcelinie. Poszukujemy

 • wykwalifikowanego nauczyciela z uprawnieniami do prowadzenia zajęć metodą Montessori
 • pomocy nauczyciela ze znajomością metody Montessori

zainteresowanych przedszkolami leśnymi. Oferujemy możliwość pracy w nietuzinkowym zespole z pasją do wprowadzania zmian w edukacji. Jak również rozwoju osobistego przez szkolenia i nowe projekty.

Rozpoczęcie pracy w połowie sierpnia 2017 r.

Zgłoszenia pod adresem przedszkole@lesna-akademia.pl lub telefonicznie (zachęcamy do rozmowy!) tel. 693 633 962.

Szkolenie i edukacja
Wybierz program aby dowiedzieć się więcej lub dokonać rejestracji

Studia podyplomowe

Montessori dla Najmłodszych

Program przedszkolny (2,5-6)

The pre-school program (2,5-6 years)

Program wczesnoszkolny
(1-3)

Program szkolny
(4-6)

Program gimnazjalny

Program wakacyjny
Newsletter
Najnowsze informacje o Instytucie
Kalendarze
Terminarz spotkań wszystkich programów
Kontakt z nami
Prześlij zapytanie lub podziel się swoją opinią

Newsletter
Najnowsze informacje o Instytucie

Kalendarze
Terminarz spotkań wszystkich programów

Kontakt z nami
Prześlij zapytanie lub podziel się swoją opinią
Polski Instytut Montessori - wszelkie prawa zastrzeżone
ul. Mozarta 4, 02-736 Warszawa
Tel.: 667 87 93 00
Projekt i wykonanie: InforpolNET


Tel.: +48 781 693 705

Ogłoszenia rok 2017
Vecoux in the north east of France

We are a bilingual French-English Montessori School looking for a English speaker montessori teacher/assistant interested to support our teaching team. Our small, family-friendly school is situated in the beautiful village of Vecoux in the north east of france.

The ideal candidate will :
- speak english
- Have had experience working with young children and be trained as a Montessori assistant
- Be a team player and motivated to contribute to creating a warm and loving learning environment
- Have strong communication skills (parents, partners, team,...)

If you are interested, please send your CV to ecole.montessori.vosges@gmail.com
French school holidays / Part-time opportunity /

For more information : mail or www.ecoleducolibri.wixsite.com/montessori

Niepubliczne Przedszkole Montessori w Mierzynie poszukuje wychowawcy i nauczyciela

W związku z powiększeniem Niepublicznego Przedszkola Montessori w Mierzynie poszukujemy wychowawcy grupy przedszkolnej lub żłobkowej oraz nauczyciela wychowania przedszkolnego lub nauczyciela żłobka. Wymagania: wykształcenie z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej-przedszkolnej, kurs z metody Montessori ukończony lub w trakcie, wysoka kultura osobista, wysokie zdolności interpersonalne, szacunek, cierpliwość i wyrozumiałość, ponadto pracowitość, otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia w pracy z dziećmi. Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy zaangażowania i pozytywnej energii.

Oferujemy: umowę o pracę, posiłki, ubezpieczenie, możliwość rozwoju zawodowego, przyjazną atmosferę w miłym naturalnym otoczeniu, wysokie wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem + list motywacyjny na adres: biuro@szczecinmontessori.pl, w tytule wychowawca /nauczyciel. Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

 

Centrum Edukacji Montessori w Bydgoszczy poszukuje nauczycieli do żłobka, przedszkola i szkoły podstawowej

Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do kreatywnej kadry już dziś lub w przyszłości, zapraszamy do rekrutacji. Czekamy na osoby pełne pasji do pracy z dziećmi, poszukujące pomysłów i chcące się rozwijać. Jeśli uważasz, że poszanowanie godności dziecka, a jednocześnie jasne zasady funcjonowania powinny być priorytetowe w relacji z dzieckiem, dobrze trafiłeś! Chcielibyśmy się z Tobą spotkać i porozmawiać, chcielibyśmy, abyś przyszedł i zobaczył, jak działamy. Jesteśmy prężnie rozwijającą się placówką i bezustannie poszukujemy osób bliskich naszym montessoriańskim poglądom o pracy. Oferta tyczy się zarówno pracy w przedszkolu i żłobku, jak i w szkole podstawowej, w Bydgoszczy i w Niemczu. W przyszłym roku szkolnym współtworzymy etap IV-VI, a więc poszukujemy nauczycieli przedmiotowych.

Zadzwoń już dziś, tel. 502 282 312.

Data dodania ogłoszenia: 6.11.2017

Nie zmarnuj etapu przedszkolnego swojego dziecka Przedszkolanka z uzdolnieniami artystycznymi podejmie od zaraz pracę

Przedszkolanka z uzdolnieniami artystycznymi (śpiew, taniec, gra na instrumentach, nauka czytania metodą Montessori, zajęcia muzyczno-plastyczne), entuzjastka edukacji ucząca dzieci z sercem, wiedzą i mądrością życiową, z doświadczeniami z kilku przedszkoli, żłobków, sierocińca za granicą i zajęć indywidualnych - oraz wnioskami, z których atutów danych miejsc warto brać przykład - podejmie od zaraz pracę z grupą, poprowadzi zajęcia indywidualne bądź 2-3-osobowe. Proponuję ćwiczenia rozwijające myślenie, etykę, empatię, kreatywność, pamięć oraz nawiązywanie pozytywnych relacji z rówieśnikami. Kluczowe są rozmowy z dzieckiem. Niewykluczone, że etap przedszkolny jest fundamentem całego procesu edukacyjnego, ponieważ mózg dziecka ma największe, ogromne możliwości właśnie do 5. roku życia i umiejętnie zorganizowany czas nauki przez zabawę i radość będzie procentował  nawet przez całe życie. Warto zatrudniać już w przedszkolach osoby najmądrzejsze, z kilkoma fakultetami, interdyscyplinarne, solidne i świadome swojej roli. Wiele talentów prawdziwy nauczyciel może rozpoznać już na tym etapie!

Sylwia Praśniewska

tel. 576 892 074

syl.prasniewska[małpa]gmail.com

Zobacz CV

Data dodania ogłoszenia: 06.11.2017

Przedszkole Integracyjne „Iskierka” poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Iskierka” w Warszawie przyjmie do pracy nauczyciela wychowania przedszkolnego. Osoba aplikująca powinna posiadać kwalifikacje przynajmniej na poziomie licencjatu, mile widziana jest znajomość praktyczna metody Marii Montessori.

Oferujemy pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv na adres: iskierka-dyrekcja@ognik.edu.pl

Nauczyciele Poznań

Nauczyciel edukacji przedszkolnej Dobra

Niepubliczne Integracyjne Przedszkole Montessori im. Świętej Rodziny w Dobrej zatrudni nauczyciela edukacji przedszkolnej. Mile widziany ukończony lub rozpoczęty Kurs Montessori oraz doświadczenie w pracy w placówce Montessori. 
  
Adres : 
Niepubliczne Integracyjne Przedszkole Montessori im. Świętej Rodziny w Dobrej 
Dobra 361 a 
34-642 Dobra 
woj. małopolskie 
powiat limanowski 
tel kontaktowy : 608683227

 

Przedszkole Sopot

Sopockie Przedszkole Niepubliczne „Montessori” , Sopot, ul. Tatrzańska 19 poszukuje nauczyciela edukacji przedszkolnej. Mile widziany ukończony lub rozpoczęty Kurs Montessori oraz doświadczenie w pracy w placówce Montessori. 


Kontakt: ju@montessori.sopot.pl, tel. 515 2561 07 

Szkoła Wieliczka

Szkoła Podstawowa w Wieliczce poszukuje kreatywnego i otwartego nauczyciela języka angielskiego do pracy z dziećmi w klasach 1-6. Mile widziane doświadczenie w nauczaniu w systemie Montessori. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres magdagrodzka@wieliczkamontessori.pl

Przedszkole Wieliczka

Przedszkole Montessori w Wieliczce poszukuje nauczyciela oraz asystenta nauczyciela z wykształceniem pedagogicznym. Mile widziana także znajomość angielskiego oraz doświadczenie pracy metodą Montessori. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres magdagrodzka@wieliczkamontessori.pl

Przedszkole Montessori „Odkrywcy Świata” w Krakowie zatrudni nauczyciela

Przedszkole Montessori „Odkrywcy Świata” w Krakowie zatrudni nauczyciela. Poszukujemy osób posiadających wykształcenie w nurcie pedagogiki Montessori (mile widziany kurs PIM) oraz dyplomem pedagogiki przedszkolnej.

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i pasjonuje Cię praca z dziećmi skontaktuj się z nami wysyłając swoje CV na adres: odkrywcyswiata@gmail.com lub dzwoniąc pod numer 512 378 987 - Aneta Piwowarczyk

 

Nauczyciele przedszkolni Warszawa

Sieć niepublicznych przedszkoli AMK House of Montessori poszukuje nauczycieli wychowania przedszkolnego do placówek w Wilanowie, Śródmieściu i Woli.
 
Zapraszamy osoby, które:

 • Ukończyły studia z zakresu pedagogiki przedszkolnej,
 • Ukończyły kurs Montessori lub są otwarte na szkolenia w tym zakresie,
 • Otwarte na alternatywne metody pracy z dzieckiem,
 • Odpowiedzialne i kreatywne,
 • Empatyczne i uśmiechnięte.

 
Oferujemy:

 • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
 • Możliwość indywidualnego rozwoju,
 • Wsparcie merytoryczne w zakresie pedagogiki Montessori,
 • Wspieramy realizację autorskich projektów,
 • Pracę w grupach liczących poniżej 20 osób,
 • Pracę w środowisku dwujęzycznym,

 
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: inflancka@alamakota.edu.pl

 

Nauczyciel edukacji przedszkolnej

Niepubliczne Przedszkole Montessori w Wołominie poszukuje nauczyciela edukacji przedszkolnej. 
Oferujemy stabilne zatrudnienie w placówce o ugruntowanej pozycji, atrakcyjne warunki współpracy, wsparcie dyrektora pedagogicznego. 
Poszukujemy odpowiedzialnego i kreatywnego nauczyciela do współprowadzenia grupy. 
Prosimy o przesyłanie CV na adres polnau@montessori.pl 
www.pedagogikamontessori.pl 

 

Little Giants-Mali Giganci w Pszczynie

Little Giants-Mali Giganci w Pszczynie zaprasza nauczycieli Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Tworzymy w naszej placówce nową grupę.

Jeśli jesteś:
- nauczycielką przedszkolną (wykształcenie pedagogiczne przedszkolne)
- pasjonatką Montessori (wykształconą na jednym z dużych kursów montessoriańskich lub gotową podjąć naukę)
- zwolenniczką niedyrektywnego podejścia do dzieci
- otwarta na dzieci i rozpoznawanie ich potrzeb
-wyróżniasz się wysoką kulturą osobistą
- rzetelna, umiesz planować pracę 
- umiejętnie posługujesz się j. angielskim
- i masz chęć rozwijać się nieustannie
to właśnie Ciebie zapraszamy do naszego zespołu.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- przyjazne otoczenie
- możliwość realizacji własnych pomysłów
- wsparcie merytoryczne doświadczonego dyrektora pedagogicznego

Kilka słów o sobie oraz CV prosimy przesyłać na adres: przedszkole.pszczyna@maligiganci.eu koniecznie ze słowem "praca" w temacie wiadomości.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 

Szkoła i przedszkole w Pobiedziskach przyjmie nauczyciela z dyplomem Montessori

Szkoła i Przedszkole Montessori w Pobiedziskach (tylko 20 kilometrów od Poznania) przyjmie nauczyciela z dyplomem Montessori, z doświadczeniem w pracy w pełni przygotowanym otoczeniu Montessori dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Szukamy montessoriańskiego lidera do sześciu klas Montessori. Oferujemy możliwość mieszkania lub korzystania z samochodu służbowego.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: dyrektor[małpa]naszeprzedszkole.com.pl

Data dodania ogłoszenia: 12.09.2017

Nauczyciel j. angielskiego Wieliczka

Szkoła podstawowa, Wieliczka Montessori School, poszukuje wspaniałego nauczyciela języka angielskiego do małych grup w godzinach od 13:30 do 15, pięć razy w tygodniu. Z możliwością rozszerzenia oferty również i do godzin porannych.
Kontakt: magdagrodzka@wieliczkamontessori.pl lub 604 892 649

Niepubliczne Przedszkole Montessori House w Warszawie-Wesołej poszukuje nauczyciela edukacji przedszkolnej/wczesnoszkolnej

Niepubliczne Przedszkole Montessori House w Warszawie-Wesołej poszukuje nauczyciela edukacji przedszkolnej/wczesnoszkolnej do pracy w grupie w charakterze wychowawcy.

Oferujemy:

 • pełny etat,
 • umowa o pracę (lub inna dogodna forma),
 • termin rozpoczęcia: 21 sierpnia (najpóźniej 1 września).

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres e-mail: montessori.wesola[małpa]gmail.com lub kontakt telefoniczny pod numerem: 503 11 22 73

Data publikacji ogłoszenia: 10.08.2017

Przedszkole Montessori Stepping Stones w Warszawie-Powsinie poszukuje asystenta nauczyciela do grupy 2,5-6 lat

Nowo otwarte anglojęzyczne przedszkole Montessori Stepping Stones w Warszawie-Powsinie poszukuje asystenta nauczyciela do grupy 2,5-6 lat. Mile widziane wykształcenie pedagogiczne. Język angielski  komunikatywny.

Proszę kierować CV na adres: office[małpa]montessoristeppingstones.pl lub telefon 728 939 582 w celu umówienia spotkania.

Data dodania ogłoszenia: 9.08.2017

Nauczyciel Warszawa

Maple Tree Montessori International Preschool zatrudni nauczyciela Montessori do pracy z dziećmi w wieku 3 - 6 lat.
Wymagane wykształcenie pedagogiczne i/lub dyplom ukończenia kursu nauczania metodą Montessori. 
Zapewniamy dzieciom domową atmosferę i szukamy osób z podobnym nastawieniem, aby dołączyły do naszej wspierającej rozwój dzieci społeczności. :) 
Oferujemy pracownikom dużo wsparcia i możliwości rozwoju. 
Proponujemy umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia. 
Komunikatywny angielski jest dla nas bardzo ważny. 
Prosimy o przysłanie CV, oraz o udostępnienie 2 referencji na życzenie na adres kasia.hs@mapletreemontessori.pl

Maple Tree Montessori International Preschool is looking for a Montessori teacher to work with children 3 - 6 years old. 
We require a pedagogical degree and/or a diploma certifying the completion of a Montessori method course. 
We pride ourselves in providing children with a home-away-from-home and seek like-minded people to join our team of loving & nurturing professionals. :) 
We provide teachers with great day-to-day support and opportunities for professional development. 
We offer a competitive salary depending on experience. 
A communicative level of English is essential. 
Please send your CV, and be able to provide 2 references upon request - kasia.hs@mapletreemontessori.pl

Publiczne Przedszkole Montessori w Łodzi

Publiczne Przedszkole Montessori w Łodzi zatrudni nauczyciela prowadzącego od września 2017.

Zakres obowiązków:

- rzetelna realizacja zadań związanych z powierzonym stanowiskiem oraz podstawowymi funkcjami przedszkola: dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, w tym zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa dzieciom w czasie zajęć organizowanych przez przedszkole,

- prowadzenie zajęć zgodnie z podstawą programową poprzez stworzenie i realizowanie programu wychowawczo- edukacyjnego zgodnie z założeniami pedagogiki Montessori.


Wymagania konieczne do podjęcia zatrudnienia:

- ukończone studia na kierunku pedagogika wieku dziecięcego/ pedagogika wczesnoszkolna  i przedszkolna lub zbieżne,
- przygotowanie pedagogiczne,
- ukończony kurs wprowadzający do metodologii Marii Montessori /kurs doskonalący: Pedagogika Marii Montessori w zakresie edukacji wieku dziecięcego,
- doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym.

Oferujemy:

- pracę w zespole dwuosobowym kierowanym przez nauczyciela prowadzącego przy współpracy z nauczycielem wspierającym,
- wynagrodzenie zasadnicze od 2700 zł do 5000 brutto, uzależnione od posiadanych kwalifikacji, wiedzy oraz stażu pracy,
- dodatki do wynagrodzenia,
- refundacja kosztów doskonalenia zawodowego,
- umowa  o pracę  w pełnym wymiarze godzin.

Oferty prosimy przesłać na adres e- mail:

biuro@przedszkolemontessori.info

Data dodania ogłoszenia: 26.07.2017

Tyskie Przedszkole Montessori

Poszukujemy osoby, która będzie chciała współtworzyć z nami pierwszą niepubliczną placówkę Montessori w Tychach. Oferujemy możliwość rozwoju dla każdego nauczyciela i pracę w wyjątkowej atmosferze. Strona naszej placówki: www.montessoritychy.pl. Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: kontakt@montessoritychy.pl.

Przedszkole Gniezno

Przedszkole Montessori z Gniezna poszukuje nauczyciela do pracy z dzieci w grupie wiekowej 3-6.Zapytania prosimy kierować na adres: info@etuptup.pl

Nowopowstała Szkoła Demokratyczna: Warszawa

Poszukuję nauczyciela klas 1-3 do nowatorskiej szkoły podstawowej opartej na idei Szkoły Demokratycznej, związanej również z podejściem Montessori oraz NVC. Szkoła mocno się rozwija, zapewnia pełne rozwoju, inspiracji, dobre warunki pracy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt bezpośredni mój mail: malgorzata.orlowska@formanway.pl

Centrum Edukacji Montessori Wawer poszukuje nauczyciela do klasy Toddlers i Infant

Centrum Edukacji Montessori Wawer w związku z rozwojem i otwarciem nowego oddziału poszukuje kandydata(tki) na nauczyciela do klasy Toddlers i Infant. 

Oferujemy: 
 • Pracę z doświadczonymi pedagogami i trenerami Montessori,
 • Pracę w zgranym, stabilnym i doświadczonym zespole młodych, zaangażowanych osób, 
 • Pełny etat, praca od 28 sierpnia 2017 r. 
 • Rozwój zawodowy, szkolenia i warsztaty wewnętrzne,
 • Pracę w oddziale anglojęzycznym, 
 • Bardzo dobre warunki wynagrodzenia,
 • Lokalizacja: Wawer.
Oczekujemy:
 • Wykształcenia kierunkowego: edukacja przedszkolna, opiekunka dziecięca lub pielęgniarka, 
 • Dyplomu w zakresie wczesnej edukacji Montessori 0-3, 
 • Biegłej znajomości języka angielskiego, 
Zapraszamy do składania CV: edukacja.montessori[małpa]gmail.com
Prosimy w tytule umieścić: Toddlers_Imie_nazwisko
 
Domowe przedszkole Montessori na granicy Warszawy i Jabłonnej poszukuje nauczycieli

Do naszej placówki poszukujemy nauczycieli Montessori (mogą być osoby w trakcie szkolenia) do grup:

 • 2-3-latków, tzw. toddlersów,
 • 3-6-latków, czyli przedszkolaków,
 • 6-12-latków, czyli edukacji wczesnoszkolnej.

Dodatkowym atutem będzie znajomość metody NVC.

Oferujemy pracę pozwalającą na samodzielność i własną inicjatywę. Praca na pełen etat od 9.00 do 17.00. Więcej o naszej placówce na www.bazamontessori.pl lub fb/bazamontessori

Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod nr tel. 507 38 69 78
 
Data publikacji ogłoszenia: 30.06.2017
Przedszkole Niepubliczne Dom Montessori poszukuje nauczyciela (Głogów, woj. dolnośląskie)

SADZENIE ROŚLIN, BRODZENIE W BŁOCIE, OBSERWOWANIE MRÓWEK, HODOWANIE ŚLIMAKÓW, ZBIERANIE ZIÓŁ DO ZIELNIKA - TO NASZE SPOSOBY NA POKAZYWANIE DZIECIOM ŚWIATA. A JAKIE SA TWOJE? 

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE DOM MONTESSORI POSZUKUJE NAUCZYCIELA: 

- z wykształceniem pedagogicznym 
- ze znajomością alternatywnych metod edukacji 
- otwartego na nowe wyzwania, wiedzę i doświadczenie 
- wsłuchującego się w potrzeby dzieci i podążającego za ich potrzebami 

- do edukacji dzieci w grupie mieszanej wiekowo (2,5 - 6 lat) 
- przygotowującego otoczenie sali i pomoce dydaktyczne 
- gotowego brać udział w szkoleniach i konferencjach. 

JEŚLI UWAŻASZ, ŻE SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, WYŚLIJ CV NA ADRES: PRZEDSZKOLEDOMMONTESSORI@GMAIL.COM 

Nadsyłanie zgłoszeń do 27.06.2017. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. 

Przedszkole Niepubliczne Dom Montessori 
ul. Długa 80 
67-200 Głogów

Nauczyciel w Przedszkolu "Fajne przedszkole" (Korzkiew)

Poszukiwany nauczyciel wychowania przedszkolnego do kameralnej, dwujęzycznej placówki  "Fajne przedszkole" ze znajomością języka angielskiego. Przedszkole znajduje się w Korzkwi, nr 72 (gmina Zielonki, 5 min od Krakowa).

Zainteresowanych proszę o kontakt po numerem telefonu: 601 227 356 lub email: ewciag@interia.pl

Nauczyciel w Przedszkolu Montessori Leśna Akademia (Poznań)

Leśna Akademia to nowe przedszkole Montessori połączone z leśnym programem. Mieści się w kompleksie Business Garden Poznań na poznańskim Marcelinie. Poszukujemy

 • wykwalifikowanego nauczyciela z uprawnieniami do prowadzenia zajęć metodą Montessori
 • pomocy nauczyciela ze znajomością metody Montessori

zainteresowanych przedszkolami leśnymi. Oferujemy możliwość pracy w nietuzinkowym zespole z pasją do wprowadzania zmian w edukacji. Jak również rozwoju osobistego przez szkolenia i nowe projekty.

Rozpoczęcie pracy w połowie sierpnia 2017 r.

Zgłoszenia pod adresem przedszkole@lesna-akademia.pl lub telefonicznie (zachęcamy do rozmowy!) tel. 693 633 962.

Edukacja

Newsletter
Najnowsze informacje o Instytucie
Kalendarze
Terminarz spotkań wszystkich programów
Kontakt z nami
Prześlij zapytanie lub podziel się swoją opinią

Newsletter
Najnowsze informacje o Instytucie

Kalendarze
Terminarz spotkań wszystkich programów

Kontakt z nami
Prześlij zapytanie lub podziel się swoją opinią

Polski Instytut Montessori - wszelkie prawa zastrzeżone
ul. Mozarta 4, 02-736 Warszawa
Tel.: 667 87 93 00
Projekt i wykonanie: InforpolNET